Tatar ve ekibi mahalle mahalle çalışıyor

Cumhuriyet Halk Partisi Gebze İlçe Örgütü mahalle toplantılarına devam ediyor. İnönü Mahallesi’nde gerçekleştirilen mahalle toplantısında Gebze 168 No...

BÜYÜT

Cumhuriyet Halk Partisi Gebze İlçe Örgütü mahalle toplantılarına devam ediyor. İnönü Mahallesi’nde gerçekleştirilen mahalle toplantısında Gebze 168 Nolu Kooperatif Başkanı Zekai Akpınar ve çok sayıda kooperatif üyesi toplu olarak Cumhuriyet Halk Partisi’ne üye oldu.

YOĞUN KATILIM OLDU
CHP Gebze İlçe Örgütü tarafından İnönü Mahallesi’nde önceki akşam düzenlenen mahalle toplantısına CHP Gebze İlçe Başkanı Sedat Tatar, CHP Gebze Kadın Kolları Başkanı Kıymet Ayan, CHP İl Genel Meclis Üyesi Telat Osmanoğulları ve CHP Gebze İlçe Yöneticileri, İnönü Mahallesi Muhtarı Durmuş Karaboğa, Gebze 168 Nolu Kooperatif Başkanı Zekai Akpınar ve çok sayıda mahalle sakini katıldı. Toplantıda ilk olarak Gebze 168 Nolu Kooperatif Başkanı Zekai Akpınar bir konuşma yaparak CHP’ye üye olma kararı aldıklarını söyledi.

BU TÜR KATILIMLAR OLACAK
CHP’ye katılma nedenini açıklayan Zekai Akpınar, “Cumhuriyet Halk Partisi’ni Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının kurmuş. CHP’nin temel ilkelerini benimsiyoruz. Partimizin başta yerelde ve ardından genelde iktidar olması için var gücümüzle çalışacağız. Ben inanıyorum ki bu süreçte Gebze’nin 22 mahallesinde CHP’ye bu tür katılımlar olacaktır. Çünkü artık halk AKP’nin yaptıkları gördü. Yıllardır Gebze’yi ve Türkiye’yi yöneten bu anlayışının ne tür haksızlıklar yaptığını biliyoruz. Yapılan bu haksızlıklar artık son bulacaktır” dedi.

KÖTÜ BİR GİDİŞAT VAR
Zekai Akpınar’ın konuşmasından sonra İnönü Mahallesi Muhtarı Durmuş Karaboğa’nın kısa bir selamlama konuşması yaptı. Ardından CHP Gebze İlçe Başkanı Sedat Tatar bir konuşma yaparak, Hatay’da yaşanan bombalı saldırıda yaşamını yitirenlere Allahtan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve yaralılara acil şifa dileğinde bulundu. Ülkenin geleceğinin kötüye gittiğini belirten Tatar, “Başta ülkenin bu kötü gidişatından ve Gebze’deki sorunlara çözüm bulunulmamasından dolayı partimize katılımlar her geçen gün artıyor. Halk artık bu zihniyetten kurtulmak istiyor,20 yıldır bu kenti aynı zihniyet yönetiyor değişen hiçbir şey yoktur. Halktan alınan vergiler eşe dosta ve yandaşlara aktarılıyor.”ÇALIŞINCA OLUYOR’ lafları boş laflardır.Boş çalışarak yandaşlara çok aktarıyorlar. ” şeklinde konuştu.

SİZLERE BÜYÜK GÖREV DÜŞÜYOR
CHP’yi yerelde ve genelde iktidar yapmak için halka söz verdiklerini belirten Tatar, “Partimize katılmak isteyenler ülkesi ve milleti için kaygı duyanlardır. Artık takke düşmüş kel görünmüştür .Bu zihniyet ülkeyi yönettiği sürece halkın huzur bulması mümkün değildir.Bu gidişten memnun olmayan ve gerçekleri gören Gebze de yaşayan her vatandaş Çözümü Cumhuriyet Halk partisinde görmekte ve partimizi önce yerelde sonrada genelde iktidara taşımak için destek olmaktadırlar.Partimize yeni üye olup katılan herkese hoş geldiniz diyorum. Partimizde gücümüze güç katacaklardır. İlçe yöneticileri olarak bizler toplam 17 kişiyiz.

Metropol kentler kadar büyümüş Gebze ilçesinde, doğal olarak her yere yetişmemiz mümkün değil. Bu anlamda partimize üye olan sizlere büyük görev düşüyor. Mahallelerinizde sizler birer ilçe yöneticisi gibi çalışacaksınız. Partimizin iktidar olması için sizlerin desteğini istiyoruz” dedi. Yapılan konuşmaların ardından partiye üye olanlara rozetleri takılarak üyelik formları imzalandı.

14 Mayıs 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR