İsmail Yıldırım’a bayram havasında tanıtım

  AKP Teşkilatı’nın Karamürsel aday tanıtımı dün Karamürsel Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Mevcut Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’ın tekrar ada...

 

AKP Teşkilatı’nın Karamürsel aday tanıtımı dün Karamürsel Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Mevcut Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’ın tekrar aday olarak seçildiği Karamürsel ilçesindeki aday tanıtımında adeta bayram havası yaşandı. Yoğun bir katılımla gerçekleştirilen programa Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve eşi Beyihe Karaosmanoğlu, Derince Belediye Başkanı Aziz Alemdar, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, AKP İl Başkanı Mahmut Civelek, Karamürsel İlçe Başkanı Recep Demirer, Karamürsel aday adayları ve çok sayıda partili, Karamürselli katıldı.

DAVUL ZURNALI KARŞILAMA

İsmail Yıldırım, İbrahim Karaosmanoğlu ve Mahmut Civelek Karamürsel caddelerinde dolaşarak programın gerçekleştirileceği salona girdiler. Salonun önünde uzun kuyruklar oluşturan gençler ellerindeki meşaleleri yakarak İsmail Yıldırım’ı sloganlar eşliğinde karşıladılar. Karşılama merasimine katılan davul zurna ekibi de programa canlılık kattı. AKP’li kadınlar ise ellerindeki karanfilleri katılımcılara dağıttılar. Gençler sık sık sloganlar attılar.

KARAMÜREL SEVDALISI

Açılış konuşmasını yapan Recep Demirer, “Karamürsel’in istikbali için var gücümüzle çalışacağız. Çalışmalarımız bir sonraki dönemde de tüm hızıyla devam edecek. İsmail Yıldırım Başkanımızla yolumuza devam etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Karamürsel sel sevdalısı İsmail Yıldırım’la yolumuza devam edeceğiz. Aday tanıtım programımıza katıldığınız için teşekkür ediyoruz” diyerek sözü İbrihaim Karaosmanoğlu’na bıraktı.

DUBLE YOL OLACAK

İbrahim Karaosmanoğlu, İsmail Yıldırım’la çok güzel hizmetler yaptıklarını belirterek, “Karamürselimiz artık Avrupa’nın en güzel şehri oluncaya kadar çalışmalarımız sürecek. İznik yolunu tamamen yenileyeceğiz. Duble yol haline getireceğiz. Genel Merkez, İsmail yıldırım’la birlikte yolumuza devam etme kararı aldı. İnşallah Karamürsel’i nezih bir şehir haline getireceğiz. Sizlerden aldığımız heyecanla, güçle hep beraber daha güçlü bir şekilde hizmet yoluna devam edeceğiz” dedi.

ONLARIN DEMOKRASİSİ BURAYA KADAR

Sonrasında kürsüye çıkan Mahmut Civelek, bir 5 yıl daha güzel hizmetlere imza atmayı dileyerek, “İsmail Yıldırım’la yolumuza devam edeceğiz. CHP de seçim yaptı. CHP’liler toplandılar oy çokluğuyla itirazları reddettiler. Onların demokrasileri buraya kadar. AKP’nin oylarının azalması lazım diyorlar. Konuşmaya gelince Cumhuriyet Halk Partisi. Onların elinden gelen tüm kirli tezgahların hepsini yapacaklar. Bu seçim sadece belediye başkanlığı seçimi değil” ifadelerine yer verdi.

GÜZEL BİR YARIŞ İÇİNDE OLACAĞIZ

Alkışlar eşliğinde sahneye çıkan İsmail Yıldırım ise ‘Sürgünler ülkesinden başkentler başkentine’ adlı şiirle sözlerine başladı. Tekrar hizmet etmek için sizlerin oylarına ihtiyacımız var diyen Yıldırım, “Bu yarışta bana eşlik eden aday adayı arkadaşlarıma bir kez daha teşekkür ediyorum. Karamürsel’de diğer partili arkadaşlarımızla güzel bir yarış içinde olacağız. Demokratik bir seim süreci geçirerek 30 Mart’ta sonuç ne olursa olsun kabul edeceğiz” dedi.

TEK AMAÇ MEMLEKETİ İLERİ GÖTÜRMEK

Sözlerinin ‘Dik dur eğilme, Karamürsel seninle’ sloganları atan gençler tarafından sık sık kesildiği Yıldırım, “Bu millete çok büyük oyunlar oynandı. İnanç sahibi insanlar olarak bizler müdahalelere cevabımızı verdik ve vermeye de devam edeceğiz. Gereken cevabı 30 Mart’ta milletimiz gerektiği şekilde verecek. Hata yapabiliriz ama bizler asla bilerek, inat ederek hata yapmayız. Bu emaneti namusumuz bildik. Kendi menfaatimizi her zaman geri planda tuttuk. Aileme ve çocuklarıma haram lokma yedirmedim. Tek amacım bu memleketi daha ileri götürmek” şeklinde konuştu.

HAKKIMI HELAL EDİYORUM

Şimdi sizden bir 5 sene daha icazet istiyorum da diyen İsmail Yıldırım, “Sanayi bölgesinde kapalı kalmış, tam bir yaşam alanıyız. Bu şehri planlamak bizlere nasip oldu. Bu planları sunmak yetmez, artık inşa etme zamanı. Sizlerin karşısına yapamayacağımız şeyleri söylemeden önce sizlerden icazet almak istiyoruz. Yapamayacağımız şey varsa onun için de asla söz vermeyiz. On sene muhalefete de başkanlık yaptım, hakkımı da helal ediyorum” dedi.

14 Şubat 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR