Başkan Nevzat Doğan tüm İzmitlilerin bayramını kutladı

İzmit Belediye Başkanı Doğan, Kurban Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajında “Toplum hayatında huzur, yardımlaşma ve kaynaşmanın yoğun olarak yaşandığ...

BÜYÜTİzmit Belediye Başkanı Doğan, Kurban Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajında “Toplum hayatında huzur, yardımlaşma ve kaynaşmanın yoğun olarak yaşandığı bir bayrama daha kavuşmanın mutluluğu içerisindeyiz” diyen Başkan Doğan, tüm İzmitlilere hayırlı bayramlar diledi.
İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan açıklamasında şu görüşlere yer verdi: "Kurban Bayramı'nda, her bayramda olduğu gibi, dostluğumuzu, sevgimizi, aşımızı, ekmeğimizi, soframızı, hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı en sıcak şekilde sevdiklerimizle paylaşacağız. İnsanı insan yapan değerlerin ve erdemlerin yoğun olarak yaşandığı bu bayramda sağlanacak hoşgörü ortamının, İzmit halkını ve tüm İslam alemini birbirine daha da çok kenetleyeceği inancındayım. Bugüne kadar her konuda birlik ve beraberlik örneği gösteren değerli İzmit halkının, bundan sonra da aynı beraberliği göstererek gerçek ihtiyaç sahiplerine ellerini uzatıp bu mübarek günden istifade edeceklerine inanıyorum. Kurban Bayramının insanlık adına hayatın her alanında çatışma yerine uzlaşmayı, kavga yerine hoşgörüyü ve aydınlığı getirmesini temenni ediyor, sosyal barışın sağlandığı, birlikteliklerin ve yardımlaşmanın arttığı, zenginin fakire el uzattığı bir bayram diliyorum.
Bu vesile ile tüm Müslüman aleminin, Türk ulusunun ve İzmitli hemşehrilerimin, mübarek Kurban Bayramını kutluyor, sevdikleriyle birlikte sağlık ve mutluluklar diliyorum"

12 Ekim 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR