Sigortacılar Ankara’daydı

      Kocaeli Ticaret Odası, Körfez Ticaret Odası ve Gebze Ticaret Odası üyesi olan Kocaeli Sigorta Acenteleri Derneği’nin delegeleri, sektöre dair bi...

BÜYÜT

 

 

 

Kocaeli Ticaret Odası, Körfez Ticaret Odası ve Gebze Ticaret Odası üyesi olan Kocaeli Sigorta Acenteleri Derneği’nin delegeleri, sektöre dair bir dizi programa katılmak için Başkent’e gitti. Kocaeli Ticaret Odası’ndan hareket eden 26 kişilik heyet, Ankara programlarına Tüm Sigorta Acenteleri Federasyonu’nun (TÜSAF) genel kuruluna katıldı.

 

COŞTU LİSTEYE GİRDİ

Başkan adaylarından Turusan Bağcı’nın çekilmesi sonrası, Kocaeli Sigorta Acenteleri Derneği’nin de desteklediği aday Murat Büyükçelebi’nin başkanlığında hazırlanan tek listede ilimizden Abdullah Coştu da yer alıyor.

 

SAİK TOPLANTILARI

Sigortacılar, dün de Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin toplantılarına katıldı. TOBB Sigorta Acenteleri İcra Komitesi (SAİK) il delegeleri ortak toplantısı ve sektör meclisi toplantısına katılan sigortacılar yeniden kente dönüş yaptı.

26 Haziran 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR