Kılavuz’dan kontrol ziyareti

  Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz, önceki gün Kocaeli İl Başkanlığı’na bir ziyarette bulundu. ocak binasında üyelerle ve gençlerle buluşan K...

 

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz, önceki gün Kocaeli İl Başkanlığı’na bir ziyarette bulundu. ocak binasında üyelerle ve gençlerle buluşan Kılavuz, il başkanı İbrahim Özcan’dan da çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

 

SIRA KOCAELİ’DE

Ülkü Ocakları Genel Başkanı olarak tüm Türkiye’deki il başkanlıklarını ziyaret ettiğini dile getiren Olcay Kılavuz, “İl başkanlıklarını ziyaret ederek, durumu yerinde görüyoruz. Arkadaşlarla fikir alışverişinde bulunuyoruz” şeklinde konuştu. Tüm il başkanlıklarını ziyaret edeceğini bildiren Kılavuz, “Daha sonra ilçeleri de gezmeye başlayacağız” diye konuştu.

 

ÜLKÜ OCAKLARI

ÖNEMLİ BİR KURUM

Ziyaret sırasında açıklamalarda bulunan Olcay Kılavuz, ülkü ocaklarının Türkiye için önemli kurumlar olduğuna dikkat çekerek, “Ülkü ocakları, Türk gençlerinin yetiştirilmesi ve her anlamda donatılması için çok önemli kurumlar. Başta eğitim olmak üzere birçok alanda faaliyetler yürütüyoruz” dedi. Gençlerin iyi yetişmesi için çalıştıklarını vurgulayan Kılavuz, “Gençliğimizi şuurlu hale getirmek için düzenli olarak seminer ve konferans programları düzenliyoruz” dedi.

 

KOCAELİ’DEN MEMNUNUZ

Kocaeli Ülkü Ocaklarını da değerlendiren Kılavuz, “Kocaeli Ülkü Ocakları İl Başkanı İbrahim Özcan, ülkü ocaklarımızda yetişmiş biri. Kendisinin atandığı günden beri birçok bulunuyor. Özcan’ın kalıcı başarılarını takip etmekteyiz” dedi. Kocaeli Ülkü Ocakları’ndan son derece memnun olduklarını ifade eden Kılavuz, “Kocaeli, güzel çalışmalar yapıyor ve yapmaya da devam edecektir. Bu kentin gençleri için büyük şans” diyerek, sözlerini noktaladı.

26 Mayıs 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR