MHP Körfez’den Şöhretli’ye ziyaret

MHP Körfez İlçe Kadın Kolları Başkanı Azime Koyuncu ve yönetim kurulu üyeleri Mimar Sinan Mahallesi Muhtarı Aynur Şöhretli 'yi makamında ziyaret etti....

BÜYÜT

MHP Körfez İlçe Kadın Kolları Başkanı Azime Koyuncu ve yönetim kurulu üyeleri Mimar Sinan Mahallesi Muhtarı Aynur Şöhretli 'yi makamında ziyaret etti. Azime Koyuncu muhtar Aynur Şöhretli' ye, “Sizin aracılığınızla tüm kadınlarımızın ve sizin dünya kadınlar gününü kutluyoruz. Kadınlarımıza gereken önemin ve değerin her alanda verilemesi partimizin genel isteği ve arzusudur. Kadınlarımız Kurtuluş savaşında canla başla ordumuza destek olmuşlardır. Bunu hiç bir zaman unutmamak lazım” dedi.

BİR GÜNE SIĞDIRILMAMALI
Muhtar Şöhretli ise konuşmasında, “Hayatımızın her anında bizleri onurlandıran, bizleri eğiten, yetiştiren, ihtiyacımız olduğunda desteklerini esirgemeyen, yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren fedakar kadınlarımızın hayatımızda ki değerini kelimelerle ifade etmek mümkün değildir. Çalışma hayatında da kadınlarımız önemli bir yere sahiptir. Yıl içinde bir gün kutlanan, kadınlar için önemli bir yere sahip olan bugün sadece bir güne sığdırılmamalıdır.

ÇAĞDAŞLAŞMA FELSEFESİ
Ülkemizde kadınların modern yaşamda yerinin ve kimliğinin hak ettikleri noktaya yükselmesi Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün girişimleriyle başlamış ve Türk kadını, yaşamın her alanında kendisini gösterme fırsatı elde etmiştir. Atatürk'ün çağdaşlaşma felsefesinin temel direği olan kadınlarımız, ülkemizin modernleşmesi yönünden de belirleyici olmuştur” dedi. Muhtar Şöhretli, MHP Körfez İlçe Kadın Kolları Başkanı Azime Koyuncu 'ya ve yönetim kurulu üyelerine ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününü en içten dileklerimle kutlarım” dedi.

11 Mart 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR