Ertop’tan üyelere eğitim

Dernek başkanı Ertop, tarafından uygulamalı olarak anlatılan derslerin her hafta pazartesi akşamı dernek binasında 20.00 ila 22.00 saatleri arasında...

BÜYÜT

Dernek başkanı Ertop, tarafından uygulamalı olarak anlatılan derslerin her hafta pazartesi akşamı dernek binasında 20.00 ila 22.00 saatleri arasında düzenlendiği belirtildi.

 

SEMİNER DÜZENLENECEK

Söz konusu eğitim çalışması ile federasyon bünyesinde açılan hakem sınavlarına üyelerin daha iyi hazırlanması da amaçlanıyor. Çalışma kapsamında federasyon tarafından 17 Kasım-29 Aralık tarihleri arası hakem yetiştirme ve ırk kuşları hakkında bilgilendirme semineri düzenleneceği bildirildi.

 

HAKEMLİK FIRSATI

7 hafta sürecek olan seminerlerin en az 5’ine katılan üyelere sertifika verileceği bildirildi. Sertifika alan dernek üyelerinin federasyon bünyesindeki hakem sınavlarına hazırlanmış olacağı belirtildi. Ayrıca açılan seminerler ile Kocaeli bölgesinden hakemlerin yetişmesini, hakem gözü ile üretici olabilmenin ve bilinçli beslenilecek olan ırkın özelliklerine göre damızlık seçebilmenin amaçlandığını söyledi.

23 Kasım 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR