Yarımel’den Doğan’a ziyaret

Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette konuşan İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, “Kurumlar arası işbirliğine her zaman büyük önem ve...

Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette konuşan İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, “Kurumlar arası işbirliğine her zaman büyük önem veriyoruz. Emniyet teşkilatımıza da şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da her türlü desteği vermeye devam edeceğiz” dedi. Doğan,  İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün bina eksiğinin giderilmesiyle ilgili üzerlerine düşeni yapacaklarını da söyledi.  İl Emniyet Müdürü Yarımel de, Başkan Doğan’a desteklerinden dolayı teşekkür etti.

 

“YARDIMCI OLUYORUZ”

Emniyet Müdürlerine ziyaretleri için teşekkür eden Doğan, “Emniyetinden, trafiğine kadar çok önemli bir görevi üstleniyorsunuz. Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğümüz tüm kurumlarla hem iyi bir organize çalışma sürdürüyor hem de geleceğe yönelik çalışmaları planlıyor. İnsanların yeme içmeden sonra en önemli ihtiyacı emniyeti ve güvenliğidir. Bu önemli görevi yapan emniyet teşkilatındaki kardeşlerimize her zaman yardımcı olmaya çalışıyoruz. İlçe Emniyet Müdürlüğümüzün bina problemi var, biz bu konuda destek vereceğimizi ifade etmiştik. İzmit Belediyesi olarak, hem İl Emniyet Müdürlüğümüzle hem de ilçe emniyet müdürlüğümüz ile çok yakın çalışıyoruz. Vatandaşımızı ilgilendiren her konuda biz varız. Bu konuda sadece emniyetle değil, Sosyal Hizmetlerle, Spor İl Müdürlüğümüzle, Milli Eğitim Müdürlüğümüzle, Diyanetimizle de çok güzel işler yapıyoruz.

 

“AMATEM PROJESİ ÇOK ÖNEMLİ”

Emniyet Müdürlüğümüzün çok yoğun mücadele ettiği bağımlılık yapıcı maddelerle ilgili konular var.  Gençlerin eğitilmesi, gençlerin bu tür maddelerden uzak tutulması konusunda üstümüze düşen görevlerimiz var. Gençlik merkezlerinden, spor tesislerine, eğitim merkezlerine kadar birçok alanda çalışma yapıyoruz. Bir AMATEM projemiz var. Bu konuda Üniversitemiz ve Sağlık Bakanlığımızla görüşmeler içindeyiz. Bununla ilgili binanın yapımına kadar biz hazırız dedik. İzmit Belediyesi olarak bir çok alanda olduğu gibi halkımızın emniyetinde de, güvenliğinde de çalışma yapan tüm kurum ve kuruluşlara desteğimizi sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.

07 Ocak 2016 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR