Körfez Ticaret Odası’nda Türkiye’de gıda ticareti konuşuldu

Kasım ayı etkinlikleri kapsamında KTO Meclis salonunda dünya ticaretinde önemli bir paya sahip Bunge Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Direktörü...

Kasım ayı etkinlikleri kapsamında KTO Meclis salonunda dünya ticaretinde önemli bir paya sahip Bunge Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Direktörü Erman Erol’un sunumu ile Avrupa ile karşılaştırmalı olarak Türkiye’de gıda ticareti konulu seminer programı gerçekleştirildi.

 

Programa KTO Üyelerinin yanı sıra Kocaeli Ticaret İl Müdürü Veysi Uzunkaya, İlçe Tarım, Gıda ve Hayvancılık Müdürü Semra Koşumcu da katıldı.

 

KTO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Efe, değişik sektörlerde üyelerden gelen taleplerin değerlendirilerek eğitim ve seminer programlarının organize edildiğini belirterek, “Bunge Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Direktörü Sayın Erman Erol’a bizlerle ve üyelerimiz ile paylaştığınız değerli bilgileriniz için teşekkür ediyoruz. Sektöründe öncü bir firmayı da Oda’mızda ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz” açıklamalarında bulundu.

 

Erol; sunumunda, Türkiye’de ve Avrupa’daki gıda ticareti mukayesesi, rekabetçi piyasada şirketlerin hazırlık sürecinde lojistik, etkin satış ve pazarlama alanlarında neler yapması gerektiği konularına değindi ve ardından soru cevap kısmı ile program sona erdi.

 

Program sonrasında KTO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Efe, sunumu için Erman Erol’a teşekkür ederek Körfez Ticaret Odası adına hediye takdim etti. 

06 Kasım 2015 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR