Sorunlar masaya yatırıldı

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu Üyesi Bedri Dölkeleş, Kocaeli’nde yerel medya mensuplarını kahvaltıda ağırladı. Dölkeleş, yarın toplana...

BÜYÜT

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu Üyesi Bedri Dölkeleş, Kocaeli’nde yerel medya mensuplarını kahvaltıda ağırladı. Dölkeleş, yarın toplanacak kurulda Kocaelispor’un lisansları ile ilgili umutlu olduğunu, ancak kesin bir şey söylemenin kendisi açısından mümkün olmadığını belirtti.
 
Önemli soruları yanıtladı
Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu, Profesyonel Müsabaka İcra Kurulu Üyesi ve Gözlemci Atama Sorumlusu Bedri Dölkeleş, ilimiz yerel medya mensuplarını Maşukiye’deki Yazıcılar Otel’de ağırladı. İl Hakem Kurulu Başkanı Yusuf Say, Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Kocaeli Şube Başkanı Erdem Karayel, Türkiye 11. Bölge Bölgesel Hakem Atama Sorumlusu Kerim Akdülger kahvaltıda yer aldı. Hoş bir sohbet ortamında gerçekleşen kahvaltıda basın mensupları Dölkeleş’e önemli sorular yöneltti.
 
Kesin değil ama umut var
Kocaelispor’un bugünkü kurulda lisanlar ile ilgili olarak, verilecek kararın ne olabileceği konusunda görüşlerini istediğimiz Dölkeleş “Kocaelispor’un lisanslarla alakalı durumunu biliyorum. Uzmanlık alanım olmadığı için teknik olarak bazı şeyleri yorumlama şansım yok. Ancak TFF böylesi durumlarda kulüplerin yanında oluyor ve yardım edebileceği konularda destek veriyor. Ama Kocaelispor kulübü belirlenen sürede evraklarını gönderemedi. TFF, Kocaelispor’a, ileride olası daha büyük bir sıkıntı ile kulübün karşılaşmaması için bazı lisansları çıkardı, bazılarını bekletti. Kocaelispor’un durumu toplantıda irdelenecek. Salı günü (yarın) diğer lisansların da çıkma umudu var, ancak kesinlik arz etmiyor. Durum toplantı sonucunda belli olacak” diye konuştu.
 
Kocaeli hakemliğini gereken yere çıkaracağız
Kocaeli hakemliğinin geldiği noktayı sorduğumuz Dölkeleş “Bu bölgede genç ve yetenekli hakem arkadaşlarımız var. Çalışmalarını yaparlar ve kendilerini geliştirirlerse ben de üzerime düşeni yaparım. Önce disiplinli ve istikrarlı bir çalışma gerekiyor. Burasının vizyon olması için de desteklerim olacak ve Kocaeli hakemliğini gereken yere çıkaracağız” şeklinde konuştu.

12 Eylül 2011 Kocaeli- AsayişYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR