Duyar"Gücünüzü esnafa değil, PKK’ya gösterin"

    BBP Gölcük Teşkilatı’nın iftarına katılan MYK Üyesi Serhat Duyar, 65 yaş konusunda yaşananlara değindi. Devletin minibüsçülere gücünü göstermeye...

BÜYÜT

 

 

BBP Gölcük Teşkilatı’nın iftarına katılan MYK Üyesi Serhat Duyar, 65 yaş konusunda yaşananlara değindi. Devletin minibüsçülere gücünü göstermeye çalıştığını söyleyen Duyar, “Eğer bir gücünüz varsa bunu esnafa değil PKK’ya gösterin” dedi

 

BBP Gölcük İlçe Teşkilatı’nın iftar programı önceki gün düzenlendi. İftara MYK Üyesi Serhat Duyar, il başkanı Şeref Gönenli ve partililer katıldı. İftarda konukları ile yakından ilgilenen ilçe başkanı Remzi Kaya, teşkilat olarak yeni bir merkezde hizmet vermeye başladıklarını dile getirdi.

 

YENİ BİNAYI ANLATTI
Kaya, yaptığı konuşmada, “Eski binamız yetersiz kalıyordu. Şimdi Kavaklı Mahallesi’ndeki yeni yerimize taşındık” dedi. İl başkanı Şeref Gönenli, yeni bina nedeniyle ilçe yönetimini kutladı. Gönenli, daha sonra Muhsin Yazıcıoğlu davasında gelinen son noktayı değerlendirdi ve davanın kapatılmasına kesinlikle müsaade etmeyeceklerini dile getirdi.
 

GÜCÜNÜZÜ PKK’YA GÖSTERİN

BBP MKYK Üyesi Serhat Duyar da yaptığı konuşmada, “Yaptığımız bütün ikazlara rağmen 65 yaş krizinde üzücü olaylar yaşanmaya başlandı. Vatandaşlarımızla minibüsçü esnafımız karşı karşıya geldi. Son gelinen noktada ise esnaf ve polis arasında istenmeyen olaylar yaşandı. Acil olarak taraflar bir araya gelmeli ve bu gerginliğe son verilmeli. Devlet esnafa gücünü göstermek istiyor. Eğer bir gücünüz varsa onu PKK’ya gösterin” dedi.

 

ÜCRETSİZ TAŞINMALI
65 yaşındaki vatandaşların ücretsiz taşınmasını doğru bulduklarını belirten Duyar, şöyle bitirdi: “Ücretsiz taşıma uygulaması doğru oldu. Ancak bunun bedeli esnafa ödettirilmemeli. Sosyal devlet anlayışı ile çözülmeli. Zorluk çeken esnafın üzerine bir de bu yük eklenmemeli” dedi.

 

HENÜZ KARARV ERİLMEDİ

Cumhurbaşkanlığı seçimlerine de değinen Duyar, şöyle konuştu: “Büyük Birlik Partisi istişareler sonucunda kurulmuş bir siyasi harekettir. Seçimlerle ilgili görüşmelerimiz sürüyor. Şu anda BBP tarafından alınmış bir karar yok. Önümüzdeki günlerde yapılacak olan son istişarelerin ardından kararımızı vereceğiz.”

 

08 Temmuz 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR