Telekom İl Müdürü Öztürk “Milletvekili mazbatamı aldıktan bırakacağım”

Telekom Kocaeli İl Müdürüyken izine ayrılarak milletvekili adayı olan Mustafa Öztürk, AKP’nden Bursa milletvekili seçildi. Öztürk, mazbatasını aldıkta...

BÜYÜT

Telekom Kocaeli İl Müdürüyken izine ayrılarak milletvekili adayı olan Mustafa Öztürk, AKP’nden Bursa milletvekili seçildi. Öztürk, mazbatasını aldıktan sonra görevden ayrılacağını açıkladı.

12 Haziran’da yapılan genel seçimler öncesinde Telekom Kocaeli İl Müdürü olan Mustafa Öztürk izine ayrılarak milletvekili adayı oldu. Öztürk, Bursa’da kendisine ikinci sırada yer buldu. Yapılan seçimler sonrasında milletvekili olan Öztürk, “Mazbatamı aldıktan sonra görevimden ayrılacağım” dedi.

Öztürk, “48 gün izin kullandım seçim çalışmalarımı bu şekilde yürüttüm. Bursa’da ve Türkiye genelinde çok güzel sonuçlar elde ettik. Türkiye’de AKP kimsenin özgürlüklerine müdahale etmemiş ve saygı duymuştur. Bunun karşılığını da seçimler sonucunda almıştır” diye konuştu.

KOCAELİ 2. İLİM
“Kocaeli’de pozitif bir enerjiyle görevimize başladık. En ücra köşelere dahi inip elimizden gelen bütün sorunları çözdük. En alt kademelerle işleri birlikte yaptık. Empati ortamı oluşturduk. Kocaeli’ye 2005 yılında 2 milyon TL yatırım yapılmıştı, 2009’dan sonra 11 milyon TL yatırım yaptık” dedi.

“Kocaeli benim 2’inci ilim” diyen Öztürk, “Kocaeli gelir dinamikleri yüksek bir il. Burada bulunmaktan ve çalışmaktan onur duyuyorum. Adaylığım onaylanıp mazbatamı aldıktan sonra görevimden ayrılacağım” şeklinde konuştu. Öztürk’ün izinli olduğu zaman yerine vekalet eden Sedat Yıldız’ın yeni bir müdür atanana kadar vekalete devam etmesi bekleniyor.

15 Haziran 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR