Alikahya için aza da olur hizmetkar da

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, “Alikahya için muhtarda olur, aza da olur, hizmetkar da olurum “dedi.Alikahya 5 Nolu Minibüs ve Otobüscüleri...

BÜYÜT

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, “Alikahya için muhtarda olur, aza da olur, hizmetkar da olurum “dedi.

Alikahya 5 Nolu Minibüs ve Otobüscüleri Kooperatif Başkanı Selim Can ve yönetim kurulu üyeleri Ramazan Aksoy ve Cemil Kahveci, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı ziyaret etti. Selim Can, Başkan Doğan’ın çalışmalarını taktirle karşıladıklarını ve Alikahya’ya çok önemli hizmetler verdiğini söyleyerek teşekkür etti.

ALİKAHYALILARLA SORUNUMUZ YOK
Başkan Doğan’a geçtiğimiz hafta yapılan muhtarlık seçimlerinde sandıklardan adına düzenlenmiş oy pusulası çıkması olayını değerlendirerek” Belli bir siyasi parti partinin organizasyonuyla partililerce oy pusulaları sandığa atılmış. Buna siyasi bir olay olarak bakıyorum. Alikahya için muhtar da olurum, aza da hizmetkar da. Bundan da hiç gerinmeyiz. Zaten yaptığımız işlerle halkın hizmetkarı olduğumuz ortadadır” şeklinde konuştu. Doğan, 2,5 yıl içinde Alikahya’ya büyük hizmetler yapıldığını da belirterek” Göreve geldiğimiz daha ilk günden itibaren Alikahya’ya yıllardır yapılmayan hizmetleri yapmaya başladık. Hiç açılmayan yolları açtık, bozuk yollar komple asfalt oldu. Yeni parklar açtık. Alikahya stadının üstünü kapattık. Gençler için lokal ve kütüphane yapıyoruz. Dekoratif aydınlatmalarla Alikahya’nın şehir merkezinden farklın olmadığını ortaya koyduk. Bizim Alikahyalılarla hiçbir problemimiz olmadı olamaz da. Alikahyalı vatandaşlarımızla dioloğumuz da son derece iyidir. Bizi babaları gibi görüyorlar ” dedi.

KAÇAK YAPILAŞMAYA GÖZ YUMULMUYOR
İzmit Belediye Başkanı, Alikahya da kaçak yapılaşmanın önüne geçtiklerini de söyleyerek” Bu bölgemizde yapılaşmayı kontrol altına aldık. Ruhsatsız, kaçak yapılaşmaya taviz vermiyoruz. Kaçak yapılaşmanın suç olduğunu ileride telaffisi mümkün olmayan sorunlar ortaya çıkaracağını vatandaşlarımıza anlatıyoruz. Kaçak yapı yapan da buna göz yuman da aynı suçu işler” şeklinde konuştu.

01 Aralık 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR