MHP heyeti, Gebze’de temaslarda bulundu

MHP Genel Merkezi’nden seçim çalışmaları için ilimize gelen heyet, Gebze’de çeşitli temaslarda bulunarak, seçim programını anlattı.MHP Genel Başkan Ya...

BÜYÜT

MHP Genel Merkezi’nden seçim çalışmaları için ilimize gelen heyet, Gebze’de çeşitli temaslarda bulunarak, seçim programını anlattı.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman ve beraberindeki 4 milletvekili önceki gün Gebze’deki seçim çalışmalarına katıldı. Genel merkez heyetine il başkanı Celalettin Yaylak, ilçe başkanı Nusret Acur’un yanı sıra milletvekili aday adayları Rıza Ağdağ, İsmail Kurt, Aygutşah Selçuk, İsmail Okumuş, Çağdaş Duyar, Yüksel Ercan eşlik etti. MHP heyeti önemli ziyaretler gerçekleştirerek günü yoğun bir tempoda tamamladı. Parti binasında basın açıklaması yaparak güne başlayan heyet daha sonra GTO Başkanı Nail Çiler’i ziyaret etti.

ÇİLER MİLLETVEKİLİ İSTEDİ
Ziyarette konuşma yapan Nail Çiler, “Bugün bizim en büyük sıkıntımız Gebze'den bir milletvekilimizin olmamasıdır. İlçemizin sorunlarını iletebileceğimiz ya da en azından bizi tanıyan bir temsilcimizin olmaması bizim en büyük kaybımızdır. Gebze vergi levhasında zirvede yer almasına rağmen geri dönüşte kepçeyle verdiğini kaşıkla zor alır duruma gelmiştir. Bizim isteğimiz Gebze'ye daha çok önemin verilmesi ve Gebze'ye sahip çıkılmasıdır. Neden Gebzemize üniversitemizin bir bölümünü getiremiyoruz. Yeterli alanımız ve imkanımız var. Gerekli kapasitemizde var'' diyerek bir takım sıkıntılarını İsmet Büyükataman'a aktardı.

GEBZE İL DEĞERİNDE
Nail Çiler'in yaptığı bu konuşmadan sonra sıkıntıların farkında olduğunu ve bütün bu sorunları çözmek için proje hazırlandığını ifade eden Büyükataman, ''İnanıyorum ki iktidara geldiğimizde, bütün bu sorunlara toptan çözüm üretmek için hep birlikte çalışacağız. Her şeyin farkındayız ve durum hiç de iç açıcı gözükmemektedir. Sizlerin desteğini alarak iktidara geldiğimizde gerek Gebze gerek ise tüm vatanımız için kurtuluş olacaktır'' dedi. Büyükataman Gebze'nin il değerinde öneminin olduğunu vurgulayarak, Gebze’yi çok iyi tanıdıklarını belirtti.

ÇİFTÇİ İSYANIN EŞİĞİNDE
MHP heyeti daha sonra Gebze Ziraat Odası Başkanı Ersan Çınar ile bir araya geldi. Çiftçinin isyan etme noktasına geldiğini söyleyen Ersan Çınar, sağlam tarım politikaları görmek istediğini belirtti. Büyükataman ise çiftçiye ve köylüye daha öncede desteklerde bulunduklarını belirterek, iktidara gelirlerse aynı desteğe devam edeceklerini dile getirdi. Ardından Mimarlar Odası Gebze Şubesi ziyaret edildi. Daha sonra Gebze İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen ve yoğun bir katılımın olduğu parti buluşmasında deyim yerindeyse adeta gövde gösterisi yapıldı.

06 Mart 2011 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR