“Ak Genç İzmit'te 1994 ruhu gelecek”

AKP İzmit Gençlik Kolları, Mart 2014 yerel seçimleri için yapmış oldukları "Seçime 1 kala" adlı çalışma takvimleri çerçevesinde planladıkları çalışmal...

BÜYÜT


AKP İzmit Gençlik Kolları, Mart 2014 yerel seçimleri için yapmış oldukları "Seçime 1 kala" adlı çalışma takvimleri çerçevesinde planladıkları çalışmaları istikrarlı bir şekilde uygulamaya devam ediyor. Gençlerin sloganı ise; 1994 yerel seçimlerinde, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Refah Partisi’nden İstanbul'a aday iken kullandığı "Tamam İnşaallah"

IŞIK'IN GÜNDEMİ
EĞİTİM VE GENÇLİK...
AKP İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz ve İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Akın’ın da hazır bulunduğu toplantıda gençler; AKP Kocaeli Milletvekili aynı zamanda Milli Eğitim Kültür Gençlik ve Spor Komisyon Başkanı Fikri Işık’ı Tavşantepe Mahallesi’ndeki gençlerle buluşturdu. Işık yapmış olduğu konuşmada , “ Öncelikle Tavşantepe Mahallemizin okul sorununu çözmenin mutluluğu içerisindeyiz. Tespit için buraya geldiğimizde, Cephanelik bölgemizdeki okul yerimiz yürümeye bile müsait değildi, ancak kararlı bir şekilde yapılan çalışmalar neticesinde, mahallemiz son derece modern bir eğitim öğretim yuvası kazandı.

“HEPSİ BİZİ, AYRIM YOK”
Okulumuzun adı da, buraya ayrı bir anlam kattı. Hacı Bektaş Veli de bizim, Yunus Emre de, Mevlana da. Hepsi bizim, ayrım yok. Ayrıca çocuklarımızın tüm ders kitapları pazartesi günü masalarına konuldu, gençlerimizin bilmelerini isterim ki bu işler hep böyle değildi. Eskiden eğitim öğretim dönemi başladığı an, hem öğrencilerimiz için hem de velilerimiz için dertler başlardı. Kitapların ücretsiz dağıtımı, üniversiteli öğrencilerimize verilen burslardaki mukayese bile edilemeyecek artışlar aynı zamanda ev ekonomisine yapılmış doğrudan desteklerdir." dedi.
GENÇLERE GÜVENİYORUZ
Programın sonunda İzmit Gençlik Kolları Başkanı Muharrem Tutuş ise; "Tamam İnşaallah diyerek çıktığımız bu yolda, her hafta bir vekilimizle mahallelerimizdeki gençlerimizi bir araya getiriyoruz. Bu hafta bizleri yalnız bırakmayan vekilimize çok teşekkür ediyor ve Tavşantepe Mahallemizdeki genç kardeşlerimize güveniyoruz" dedi.

23 Eylül 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR