Kadın protokolü Hereke’de buluştu

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’ın eşi Bilge Baran ev sahipliğinde Hereke Kültür Merkezi’nde kahvaltılı toplantı düzenlendi. Toplantıya AKP Koca...

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’ın eşi Bilge Baran ev sahipliğinde Hereke Kültür Merkezi’nde kahvaltılı toplantı düzenlendi. Toplantıya AKP Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, AKP Kadın Kolları Genel Merkezi Merkez Karar Yürütme Kurulu üyesi Oya Tunçel, AKP İl Kadın Kolları Başkanı Emine Zeybek ve yönetim kurulu üyeleri, Büyükşehir Belediye Başkan Danışmanı Nermin Tol, ilçe belediye başkanlarının eşleri ve belediyelerin kadın meclis üyeleri katıldı.

 

“KADINLAR HER ALANDA VAR”

Programın açılış konuşmasını Nermin Tol gerçekleştirdi. Çeşitli kademelerde görev alan kadınların toplumdaki yerine değinen Tol, başarıda böyle toplantılardaki istişarelerin önemine dikkat çekti. Konuklarını kapıda karşılayan Bilge Baran, toplantıda kısa bir selam konuşması yaptı. Konuklarını Körfez’de ağırlamaktan ötürü duyduğu memnuniyeti dile getiren Bilge Baran, “Gelişen ülkelerin önde gelen başarılı isimleri hep kadınlardan oluşmaktadır. Bu dönemde kadınlar her alanda var olabilmekte, kendilerini gösterebilmektedirler” dedi.

 

“ENERJİMİZ ÜLKEYİ SARSIN”

Bilge Baran’ın konuşmasının ardından söz alan Radiye Sezer Katırcıoğlu ise “Bizler; kadınları siyasetin merkezinde gören, Türk siyasi tarihinin öznesi olarak kabul eden büyük bir teşkilatın mensuplarıyız. Birlik ve beraberliğimizden doğan enerjimiz sadece bulunduğumuz yeri değil ülkemizi sarsın. Bizler birlikte güzeliz ve birlikte Türkiye’yiz. Rabbim bu güzel tabloyu bozmasın ve daim kılsın” dedi. Sohbet ortamında geçen toplantı sonunda ev sahibi Bilge Baran, konuklarına hediye takdiminde bulundu.

21 Kasım 2015 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR