Arpacı: Bölgesel ana muhalefet biziz

MHP İl Başkan Yardımcısı ve Sağlık Komisyon Başkanı Ayhan Arpacı dün parti binasında basın açıklaması gerçekleştirdi. İktidarın düşüncesinde sadece g...

MHP İl Başkan Yardımcısı ve Sağlık Komisyon Başkanı Ayhan Arpacı dün parti binasında basın açıklaması gerçekleştirdi. İktidarın düşüncesinde sadece güç kazanmak, ego tatmini yapmak olduğunu belirten Arpacı, “İki yıldır yapıcı bir muhalefet görevi üstleniyoruz, CHP gibi boş değiliz” ifadelerine yer verdi.

 

BİLANÇO ÇIKARDI

2 yıllık sürede sağlık konusunda yaptıkları muhalefet ile kenti yönetenlerin bu konularda yaptıkları hakkında bilanço çıkaran Ayhan Arpacı, “Körfez Devlet Hastanesinin yetersizliği konusunda açıklamada bulunduk. Şimdi 70 yataklı ek bina için çalışmalara başlandı. Kandıra Devlet Hastanesi’nin personel ve bina eksikliği ile ilgili ciddi muhalefetimiz oldu” şeklinde konuştu.


AYDINLIK’A TEŞEKKÜR ETTİ

Yeni hastane binasının hizmete girmesiyle personel eksikliğinin kısmen de olsa tamamlandığını ekleyen Ayhan Arpacı, “Seka Devlet Hastanesi’nde 25 yataklı yoğun bakım ünitesi için çalışmalara başlandı. Yaptıkları için Hasan Aydınlık’a teşekkür ederiz. Ayrıca bizim çok ciddi muhalefet yaptığımız ve çözüm önerileri sunduğumuz konularında ne yazık ki yapıcı hiçbir adım atılmamıştır” dedi.

 

SIKINTILARA DEĞİNİYORUZ

Arpacı son olarak da “Kocaeli’den CHP’nin üç, MHP’nin ise bir milletvekili vardır. Bizim milletvekilimiz onlardan daha çok çalışıyor. CHP yıpratıcı muhalefet yapıyor biz ise halkın ciddi sıkıntılarına değiniyoruz. CHP’nin en ufak bir adımı bile yok ” ifadelerini kullandı.

20 Ağustos 2014 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR