AKP kan kaybediyor

      AKP Dilovası’nda istifalar devam ediyor. Son olarak AKP’li İl Genel Meclis Üyesi Selahattin Doğu da, yaklaşık 300 kişilik bir grup ile CHP safla...

 

 

 

AKP Dilovası’nda istifalar devam ediyor. Son olarak AKP’li İl Genel Meclis Üyesi Selahattin Doğu da, yaklaşık 300 kişilik bir grup ile CHP saflarına katıldı. Doğu ile birlikte CHP’ye geçenler arasında kurucu belde başkanı Bahattin Didinç ve kuruculardan Ahmet Ağdur da bulunuyor.

 

YÖNETİLEN DEĞİL

YÖNETEN LİDER

Kalabalık bir grup ile CHP ilçe binasına gelen Selahattin Doğu, yaptığı açıklamada, çok özel mesajlar verdi. Yönetilen değil yöneten bir liderin yanında yer almak istediklerini dile getiren Doğu, “Lider dediğin özgür olmalı, birilerinin sözlerini tekrarlamamalıdır. Başkanlar halkın taleplerine cevap veremiyor, yetersiz kalıyor. Dilovası’nın Ercan Dalkılıç gibi bir siyasetçiye ihtiyacı var” dedi.

 

İSTİFALAR SÜRECEK

AKP’nin Dilovası’nda artık tıkandığını dile getiren Doğu, şöyle konuştu: “İstifa etmemiz bir mecburiyetti. AKP’de artık bir tıkanıklık var. Halk hükümet partisi olduğu için buraya destek veriyordu. Bu destek sonuna kadar gitmezdi. Yaşananlara dur diyen de yine halk oldu. Dilovası halkı kendisine yakın, tepeye bağımlı olmayan bir başkan istiyor. Bu sebeple istifa ettik, istifalar devam edecek” dedi.

 

10 Mart 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR