Pegasus Digital’den anlamlı destek

Bursa Büyükşehir Belediyesi, Bursa Kent Konseyi, Bursa Kent Konseyi Engelliler Meclisi’nin katkılarıyla başlatılan ve daha sonra bölgesel bir hal alan...

BÜYÜT

Bursa Büyükşehir Belediyesi, Bursa Kent Konseyi, Bursa Kent Konseyi Engelliler Meclisi’nin katkılarıyla başlatılan ve daha sonra bölgesel bir hal alan “Altın Kapak Sandalyeye” kampanyasında toplanan kapaklar Pegasus Digital Baskı Çözümleri tarafından Bursa Belediyesi’ne ücretsiz olarak ulaştırılıyor.

Geçtiğimiz yıl başlatılan ve ilgili üzerine ikinci bir start verilen “Altın Kapak Sandalyeye” kampanyasına destek yağıyor. Kampanyaya katkıda bulunmak için kolları sıvayan Pegasus Digital Baskı Çözümleri’nin sahipleri Turcan kardeşler Gökhan Turcan ve Hakan Turcan da örnek bir destekte bulunarak pet şişe kapaklarını nereye teslim edeceğini bilmeyenlere öncülük ederek ücretsiz olarak ilgili yere ulaşmasını sağlıyor. Kampanya 250 kilo mavi kapak karşılığında plastik meşrubat şişesi kapağı toplanarak 100 engellinin akülü sandalyeye kavuşmasına katkıda bulunulması amacı taşıyor. Türkiye’nin yanı sıra başka ülkelerden de katılımın olduğu kampanya kapsamında toplanan kapaklar Bursa Belediyesi’ne ulaştırılıyor.

ÖRNEK DESTEK
Topladığı kapakları nereye ulaştıracağı bilmeyenler için örnek bir destekte bulunan Hakan Turcan ve Gökhan Turcan kardeşler Pegasus Digital Baskı Çözümleri Kemalpaşa Mahallesi Hürriyet Caddesi Yüksel Apartmanı No:/G-H 41200 İzmit adresinde toplanan pet şişe kapaklarının ücretsiz ulaşımını sağlıyor. Kampanya için birkaç torba pet şişe kapağının kendilerine getirildiğini söyleyen Pegasus Digital Baskı Çözümleri Görsel Yönetmeni Hakan Turcan, anlamlı bir kampanyaya destekte bulunmaktan dolayı memnuniyetini ifade ederek, “Gelin hep birlikte yaşamsal faaliyetlerimiz için her gün zorunlu olarak kullandığımız su ve içeçeklerin pet şişe kapaklarını çöpe atmak yerine toplanarak tekerlekli sandalyeye dönüşmesini öncülük edelim” çağrısında bulundu. Turcan 0262 324 9121 ve 0530 243 6166 numaralı telefondan da bilgi alınabileceği belirtti.

08 Ağustos 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR