“Körfez’i Ankara’dan yönetecekler”

        SP Körfez İlçe Başkanı Recep Sarıdoğan ve belediye başkan adayı Ünal Aktaş, düzenledikleri basın toplantısı ile 30 Mart Pazar günü yapılan yer...

BÜYÜT

 

 

 

 

SP Körfez İlçe Başkanı Recep Sarıdoğan ve belediye başkan adayı Ünal Aktaş, düzenledikleri basın toplantısı ile 30 Mart Pazar günü yapılan yerel seçimlerin sonuçlarını değerlendirdi ve çalışmaların devam ettiği söyledi. İlçe binasında yapılan basın toplantısına Sarıdoğan ve Aktaş’ın yanı sıra meclis üyesi adayları da katıldı.

 

ÇALIŞMALARIMIZIN

KARŞILIĞINI ALACAĞIZ

Toplantıda 30 Mart yerel seçimleriyle ilgili bilgi veren ilçe başkanı Recep Sarıdoğan, “Seçim sürecinde en üst seviyede çalıştık. Sesimizi Körfez halkına duyurmak için elimizden geleni yaptık. Başkan adayımız ve tüm teşkilatımıza teşekkür ediyoruz. Yaptığımız bu çalışmaların mutlaka karşılığının alınacağı günlerin yakın olduğunu kendilerine müjdeliyorum” dedi.

 

MEDYA ENGELİ VARDI

Yaptıkları çalışmalarla SP’nin ağırlığını Körfez’de hissettirdiklerini söyleyen Sarıdoğan, şöyle devam etti: “Halkımızın gönlünde Saadet Partisi vardır. Bizler kısıtlı imkanlarla çalışırken, iktidar ve muhalefet bütçeden aldıkları milyonları seçimler için kullandılar. Genel başkanımız Mustafa Kamalak’ı bir kere bile TRT’ye çıkarmadılar. Medya engeli ile Saadet Partisi’nin propaganda yapmasının önüne geçildi. Körfez halkının şikâyetlerinin ve sorunlarının dinlenmediği bir seçim olmuştur.”

 

KÖRFEZ’İ YAĞMALADILAR

Mevcut yönetim ile ilgili olarak da konuşan Sarıdoğan, şu ifadelere yer verdi: “Projeleri ve vaatlerinin büyük bir çoğunluğunun resimlerde kalacağını göreceğiz. Usulsüzlüklerin ve Körfez’i yağmalayanların sadece isimlerinin değiştiğine şahit olacağız. Hereke’nin dağları kimyasal atıklarla dolduruldu. Sahiller limanların insafına kaldı. İlimtepe’de bir sosyal hayat, iş merkezi yok, fakat biz bunları halka anlatamadık. Buna karşılık Ankara’dan yönetilen bir Körfez var.”

 

İSMAİL BARAN’I DA

YÖNETMEK İSTEYECEKLER

Belediye başkanı seçilen İsmail Baran ile ilgili olarak da konuşan Sarıdoğan, “ankara tamilat verecek, meclis onaylayacak, başkan da imzalayacak. Halk İsmail Baran’a değil Başbakan’a oy verdi. İsmail Baran, başkalarının yönetimiyle göreve getirildi, fakat umarım başkaları tarafından yönetilme görüntüsünden kurtulur. Kendisi için henüz konuşmak için erken, yaptığı kötü çalışmalar olursa karşısına dikileceğiz” diye konuştu.

06 Nisan 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR