İMO’dan seri ziyaretler

  İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Kocaeli Şubesi yönetimi, Gebze temsilciği ve Kocaeli Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okuyan Genç-İMO öğre...

BÜYÜT

 

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Kocaeli Şubesi yönetimi, Gebze temsilciği ve Kocaeli Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okuyan Genç-İMO öğrencileri ile birlikte “37. İstanbul Yapı Fuarı”na teknik gezi düzenledi. Gezide fuar alanında stant açan birçok firmanın malzemeleri oda üyeleri tarafından yakından incelendi. Katılımcı firmalar tarafından yapı, inşaat malzemesi ve teknolojisi konusunda en son yenilikler tanıtıldı. İnşaat mühendisleri bu yıl da en yeni malzeme, model ve teknolojiyi tanıma ve inceleme fırsatı buldular.

BELEDİYE BAŞKANLARINA

BARET HEDİYE EDİLDİ
İMO Kocaeli Şube Başkanı Tolga Ok, Yönetim Kurulu üyeleri ve Gebze Temsilcisi Ziya Özhan, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’ı ve Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci’yi ayrı ayrı ziyaret ettiler. İMO yönetimi yeni seçilen belediye başkanlarını tebrik ederek yeni dönemde başarıları dileklerinde bulundu ve üzerlerinde başkanların isimlerinin yazılı olduğu birer baret hediye ettiler.


GENEL MERKEZE ZİYARET

İMO Kocaeli Şube Başkanı Tolga Ok, Sekreter Üye Fatih Yazıcı, Sayman üye Kahraman Bulut ve şube eski başkanlarından Bekir Güre ile beraber yeni seçilen İnşaat Mühendisleri Odası 44. Dönem Yönetim Kurulu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak Nevzat Ersan ve yönetimini tebrik ettiler.

16 Mayıs 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR