KOBİ’ler için eğitim zamanı

Büyükşehir Belediye Başkan'ı İbrahim Karaosmanoğlu, Türk Ekonomi Bankası (TEB) heyetini makamında konuk etti. Bankanın KOBİ’ler Danışmanı Prof. Dr. T...

Büyükşehir Belediye Başkan'ı İbrahim Karaosmanoğlu, Türk Ekonomi Bankası (TEB) heyetini makamında konuk etti. Bankanın KOBİ’ler Danışmanı Prof. Dr. Tamer Müftüoğlu, TEB Bölge Direktörü Murat Vural ve Kocaeli şubelerinin müdürlerinin hazır bulunduğu ziyaretin gündemi ekonomi oldu.

 

“KOBİ’LER BÜYÜRSE TÜRKİYE BÜYÜR”

KOBİ’lerin rekabet gücünü artırmanın önemine değinilen görüşmede, 100. TEB KOBİ Akademi’nin Kocaeli’de yapılacağı bilgisi de verildi. Markanın kullanımı ve yeni pazarların bulunmasında teknolojinin önemine değinen Başkan Karaosmanoğlu, “KOBİ’ler ülkemizin gelişmesine büyük katkı sağlıyor. KOBİ’lerin gelişmesinin Türkiye’nin büyümesi demek olduğunu belirtmek isterim” dedi.

 

“TEB AKADEMİ YÖN VERİYOR”

Ziyarette konuşan TEB Bölge Direktörü Murat Vural, TEB KOBİ Akademisi’nin ücretsiz eğitimleri ve atölye çalışmalarıyla büyüme çabasındaki KOBİ’lere yön vermekte olduğunu ifade etti. Vural, “KOBİ’lere daha çok başarı ve kazanç için yol gösteriyoruz. KOBİ’lerin büyüme ve gelişme yolunda bilgi desteği sağlayan TEB KOBİ Akademi Kurumsal Gelişim Eğitimleri; yoğun deneyimler sonucu oluşturulmuştur. Bu eğitimlerde sahada başarılı olmuş işletme geliştirme modelleri, 2005 yılından beri her ay farklı bir ilde KOBİ’lerin kullanımına sunuyoruz” bilgisini aktardı.

19 Şubat 2016 Kocaeli- Ekonomi


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR