Dev bir şampiyona da Gölcük’te

İlçemizin başarılı spor kulüplerinden birisi olan Doruk Spor Kulübü Sahibi, S.K.I.F 5.Dan Türkiye Eğitim Komitesi Başkanı ve Kocaeli Temsilcisi Olcay...

BÜYÜT

İlçemizin başarılı spor kulüplerinden birisi olan Doruk Spor Kulübü Sahibi, S.K.I.F 5.Dan Türkiye Eğitim Komitesi Başkanı ve Kocaeli Temsilcisi Olcay Küçükateş’in girişimleri ile görüşmelerine başlanan S.K.I.F Karate Türkiye Şampiyonası projesi, başta Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’in ve diğer sponsorların destek ve katkılarıyla Gölcük’te yapılacak.

S.K.I.F 5.Dan Türkiye Eğitim Komitesi Başkanı ve Kocaeli Temsilcisi Olcay Küçükateş, S.K.I.F 2.Dan Merkez Hakem Kurulu Üyesi Sevgi Ertuğ tarafından yapılan ön görüşmelerin ardından, S.K.I.F 4.Dan Türkiye Merkez Hakem Kurulu Başkanı Savaş Öz, S.K.I.F 5.Dan Milli Takımlar Teknik Sorumlusu Hüseyin Karagöz, S.K.I.F 4.Dan Türkiye Koordinatörü Süleyman Orhan, S.K.I.F 4.Dan Türkiye Organizasyon Kurulu Üyesi İlhami Tunç, Gölcük’te bir dizi teşekkür ziyaretlerinde bulundu.

KATKI SAĞLAYANLARA TEŞEKKÜR
Heyet ilk olarak Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı’yı ziyaret edip, akabinde Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’i, İlçe Emniyet Müdürü Hakan Başkal’ı ve son olarak Gölcük Belediye Zabıta Müdürü İrfan Çavuş’u ziyaret edip Şampiyona hakkında bilgiler verdiler.

Doruk Spor Kulübü Sahibi, S.K.I.F 5.Dan Türkiye Eğitim Komitesi Başkanı ve Kocaeli Temsilcisi Olcay Küçükateş yaptığı konuşmada “Bu yıl Türkiye'de ilk defa, Mart ayında, Gölcük’te S.K.I.F Karate Türkiye Şampiyonasının ev sahipliği yapacağız. Böylece spordaki başarımızı kentimizle birlikte adından Dünyaya bahsettirmek istiyoruz, bu ülkemiz için, Gölcük için büyük bir fırsat, bu fırsatı en güzel şekilde değerlendireceğiz. Bu yönde bizlere destek olan katkı sağlayan herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

PROTOKOL ZİYARETLERİ
Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, İlçe Emniyet Müdürü Hakan Başkal ve Gölcük Belediye Zabıta Müdürü İrfan Çavuş yapılan ziyaretlerden dolayı heyete teşekkür ettiler. Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, “Öncelikle böylesine önemli bir organizasyona ev sahipliği yapma kararının federasyon tarafından onaylanmasının büyük bir başarı olarak görmeliyiz. Gölcük’te Ülkemizin ve Dünyanın çeşitli bölgelerinden yaklaşık 1200 sporcunun burada olacak olması heyecanımızı daha da artırıyor. Türkiye Şampiyonasında Sporcularımıza ve diğer konuk sporculara başarılar diliyorum. Böylesine büyük bir organizasyonun Gölcük’te yapılması için yoğun çaba sarf eden S.K.I.F 5.Dan Türkiye Eğitim Komitesi Başkanı ve Kocaeli Temsilcisi Olcay Küçükateş, S.K.I.F 2.Dan Merkez Hakem Kurulu Üyesi Sevgi Ertuğ’u ayrıca kutluyorum” dedi.

15 Şubat 2011 Kocaeli- Asayiş


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR