ODTÜ KYÖD’den büyük başarı

ODTÜ GV Özel KYÖD Okulları, elde ettiği yeni başarılarla dikkat çekti. Özel KYÖD Okulları, ODTÜ GV Okulları’ndan aldığı eğitim danışmanlığı ve uzman...

BÜYÜT

ODTÜ GV Özel KYÖD Okulları, elde ettiği yeni başarılarla dikkat çekti. Özel KYÖD Okulları, ODTÜ GV Okulları’ndan aldığı eğitim danışmanlığı ve uzman öğretmen kadrosu ile başarılarının tesadüf olmadığını kanıtladı. Eğitim hayatına 1999 yılında başlayan ODTÜ KYÖD Okulları, lise giriş sınavlarında da çeşitli yıllarda elde ettiği birinciliklerle kanıtladı.

 

BAŞARI DÜZEYİ YÜKSEK

Okul, bu yıl 2015 TEOG sınavında Türkçe’de yüzde 92, matematikte yüzde 86, fen bilimlerinde yüzde 94, inkılâp tarihi ve Atatürkçülük dersinde yüzde 91, İngilizce’de yüzde 94, din kültürü ve ahlak bilgisinde yüzde 98 ortalamalar ile büyük bir başarıya imza attı.

 

ÖĞRENCİLERİ KUTLADILAR

Sınava giren 33 öğrencinin yüzde 12’sinin yüzde 1’lik, yüzde 58’inin yüzde 5’lik, yüzde 78’inin yüzde 10’luk ve yüzde 100’ünün de yüzde 16’lık dilim içinde olması ve 462,653 puan ortalamasıyla her geçen yıl başarısını artırmasının haklı gururunu yaşadı. Okul yöneticileri bu büyük başarıda emeği geçen tüm öğretmen, öğrenci ve velilerini tebrik etti.

08 Temmuz 2015 Kocaeli- Eğitim


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR