Ellibeş: 30 Ağustos’u coşkuyla kutlayalım

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’in mesajı şu şekilde: “Ülkesine, devletine, birlik ve beraberliğine yönelen her türlü tehlike karşısında aynı...

BÜYÜT

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’in mesajı şu şekilde: “Ülkesine, devletine, birlik ve beraberliğine yönelen her türlü tehlike karşısında aynı yüksek ruh ve şuurla duran aziz Türk milleti bu topraklarda ilelebet hür yaşamaya devam edecektir.

 

30 Ağustos Zafer Bayramı, tam 93 yıl önce 26 Ağustosta başlayan Büyük Taarruz, aziz milletimizin, kahraman ordumuzun cesareti, azmi, fedakârlığı ve inancı sayesinde 30 Ağustosta başarıyla tamamlanmış, Kurtuluş Savaşımız zaferle sonuçlanmıştır.

 

İmkânsızlıklar içinde verilen zorlu bir mücadelenin ardından kazanılan bu büyük zafer, Türk milletinin, en değerli varlığı olan istiklalinden asla vazgeçmeyeceğini bir kez daha bütün dünyaya göstermiştir.

 

Bağımsızlık düşüncesinin ölümsüz bir kanıtı olan 30 Ağustos, Türk ulusunun kudret ve kahramanlığının bir göstergesi olmakla kalmamış birlik ve beraberliğimizin ne kadar büyük ve sarsılmaz olduğunu da ortaya koymuştur.

 

Büyük fedakârlıklarla kazanılmış bu vatan ve bağımsızlığımız, bugün bizlerin de aynı hassasiyetle koruma yükümlülüğümüz, bizlere büyük görevler yüklemektedir.

 

Bu inanç ve şuurla milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramını kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, tarihimizi şanlı zaferlerle süsleyen bütün kahramanlarımızı rahmetle ve şükranla anıyorum.

 

30 Ağustos Zafer Bayramımızı büyük bir coşku ile kutlamak üzere tüm halkımızı da bayram törenine davet ediyorum”

27 Ağustos 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

01

KATLİAM - GÖNÜLDEN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMINI BENDE KUTLUYORUM FAKAT ÖNEMLİ GÜNLERDE GAZETELERE DEMEC VERMEKTENSE HALKIN ARASINA YANLIZ CENAZE VE DÜĞÜNLERDE KATILMAYIN HALDERE HALKININ SESİNE KULAK VERİN DERİM FAKAT SİZDE O CESARETİ GÖREMİYORUM KORKAK İNSANDAN BAŞKAN OLMAZ

Yanıtla . 0Beğen 27 Ağustos 15:15
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR