Altın’dan “Işığın Büyüsü”

Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Bölümü’nde 2002 yılında mezun olduktan sonra sayısız sergiye imza atan, bol ödüllü sanatçı Hüs...

Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Bölümü’nde 2002 yılında mezun olduktan sonra sayısız sergiye imza atan, bol ödüllü sanatçı Hüsna AltIn, çoğunluğu dijital çalışmalardan oluşan yeni sergisini, sanatseverlerin beğenisine sundu.


IŞIKLA BOYAMA TEKNİĞİ

Kocaeli Sanayi Odası sergi salonundaki açılışa çok sayıda sanatsever katılırken, serginin açılış kurdelesini KSO Başkanı Ayhan Zeytinoğlu ve KSO Meclis Başkanı Hasan Tahsin Tuğrul sanatçı Hüsna Altın ile birlikte kesti. Toplam 21 yapıtın bulunduğu sergide çalışmaları ile ilgili açıklama yapan Altın, yapıtları ışıkla boyama tekniği ile ortaya çıktığını söyledi.


BAŞKANDAN PLAKET

Sanatseverler ve sanayicilerle birlikte, fotoğraf sanatçısı Hüsna Altın’ın yapıtlarını büyük bir dikkat ve hayranlıkla izleyen Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, sanatçıyı kutlayıp bir plaket ile teşekkürlerini sundu. Fotoğraf sanatçısı Hüsna Altın’ın “ Işığın Büyüsü 2” adlı sergisi Kocaeli Sanayi Odası sergi salonunda 23 Ocak 2015 gününe kadar ziyaret edilebilir.


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR