Çelik: DP çatısı altındayız

DP eski Kandıra İlçe Başkanı Olcay Çelik, “Her ne kadar arkadaşlarımız ilçe başkanlıklarında aktif görevlerini bıraksalar da bizim çatımız DP çatısıdı...

BÜYÜT

DP eski Kandıra İlçe Başkanı Olcay Çelik, “Her ne kadar arkadaşlarımız ilçe başkanlıklarında aktif görevlerini bıraksalar da bizim çatımız DP çatısıdır” dedi.

DP eski Kandıra İlçe Başkanı ve 29 Mart 2009’daki yerel seçimlerde DP Kandıra Belediye Başkan adayı olan Olcay Çelik, basın toplantısı yaparak birilerinin partilerini yıpratmaya çalıştığını söyledi. Çelik yaptığı açıklamada, “ DP olarak kongre süreci yaşadık. Bu süreçte de demokratik tepki olsun diye Kandıra ilçe teşkilatı olarak toptan istifa ettik. Biz birlik ve beraberliğimizi bozmama anlamında da sürekli arkadaşlarla toplanıp istişareler yapıyoruz. Bu arada bizler hala DP çatısı altındayız. Her ne kadar arkadaşlarımız ilçe başkanlıklarında aktif görevlerini bıraksalar da bizim çatımız DP çatısıdır. Şimdilik bu şekilde devam edeceğiz. Siyasette bugünden yarına ne olacağının hesabını kimse bilemez” dedi.

İCAZETE İHTİYACIMIZ YOK
Çelik, “Bazı siyasi partilerin ilçe başkanları DP seçimde bizi destekleyecek diye sağda solda açıklamalar yapıyorlar. Oluşan boşluğun diğer partiler tarafından suistimal edilmesi bizi rahatsız ve huzursuz ediyor. DP üzerinden kendi tabanlarına mesaj veren diğer siyasi ilçe başkanlarının bu şekilde prim yapmaya çalışması hoş değil. Netice itibariyle kimseden icazet ve akıl almaya da ihtiyacımız yok. DP çatısı altındayız ve şimdilik böyle de devam ediyoruz” dedi.

21 Şubat 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR