Murat Bey ‘Barış’tırdı

Kocaeli Ticaret Odası Meclis Üyesi Murat Barış, KOTO üyelerinin toplu kombine kart alımı için ciddi bir sarf etti ve kulübe önemli bir kaynak girdisi...

BÜYÜT

Kocaeli Ticaret Odası Meclis Üyesi Murat Barış, KOTO üyelerinin toplu kombine kart alımı için ciddi bir sarf etti ve kulübe önemli bir kaynak girdisi sağlamasına öncü oldu. Barış'ın bu hamlesi geçen sezon soğuk olan tarafların aralarının ısınmasını sağladı.

 

Muhalefet oluyorlar demişti

Kocaelispor'un 3. Lig'de mücadele ettiği geçen sezon, o dönem başkanlığa yeni gelen Murat Özdağ düzenlediği basın toplantısında, KOTO üyelerinin huzur haklarının her ay düzenli olarak Kocaelispor'a aktarılacağının sözünü vermiş ancak iki ay sonra "Bazı üyeler muhalefet oluyor" diyerek bu kaynağı kesmişti. Özdağ kısa bir süre sonra "Madem böyle bir şey var. Kocaelispor'un Van ve Diyarbakır deplasman masraflarını KOTO ve Özdağ Grup ile birlikte orta olarak karşılayacağız" demişti.

 

Zarar üzerine zarar

Bu söz üzerine KOTO Başkanı Özdağ için "Hatasını telafi edecek" yorumları yapıldı. Hatta Kocaelispor kafilesi ile birlikte Van deplasmanına KOTO'nun eski yöneticilerinden Tuncay Şengöz de gitmişti. Fakat ne Van ne de Diyarbakır deplasmanları için Özdağ'dan her hangi bir ses çıkmamıştı. Bu kayıpların yanında, Yeşil Siyahlılar uçak rezervasyonunu, Özdağ'dan hareketin gelmemesi üzerine geç yaptığı için biletlere binlerce lira fazla vermek zorunda da kalmıştı.

 

40 bin liralık gelir elde edildi

Gündemi bir hayli meşgul eden bu konuların ardından KOTO Başkanı Murat Özdağ'a hayli sitem edilmişti. Siyasi bir kuruluş olan Birlik AŞ'nin kurucu 10 üyesinden birisi olan Özdağ'a duyulan sitem öfkeye dönüşmüştü. Ancak KOTO Meclis Üyesi Murat Barış'ın bu sezonki kombine kart girişimi, geçen sezon soğuyan araların ısınmasını sağladı. Barış'ın öncü olduğu hareket sonrası KOTO’nun 21 meslek komitesi, tanesi 262 lira olan Numaralı A tribününden 150 adet kombine aldı ve yaklaşık 40 bin liralık bir destekte bulundu.

02 Ekim 2014 Kocaeli- Spor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR