Özel Seymen Darıca’dan muhteşem kulüp sergileri

Her öğrencinin kendi yeteneğini en iyi ifade edebileceği alanda kulübünü seçmesi, performansların çok başarılı olmasında en büyük katkıydı. İki yarıy...

BÜYÜT

Her öğrencinin kendi yeteneğini en iyi ifade edebileceği alanda kulübünü seçmesi, performansların çok başarılı olmasında en büyük katkıydı. İki yarıyıl boyunca öğretmenleri nezaretinde hazırlandıkları gösterilerin, idareciler, öğretmenler ve veliler büyük bir coşkuyla izlediler.

Fotoğrafçılık Kulübü öğrencileri, Darıca konulu fotoğraflarıyla adeta profesyonel fotoğraf sanatçılarına göz kırptılar.

Birinci sınıf öğrencilerinin sekiz yöreye ait halk oyunlarını arka arkaya sergilemeleri veliler tarafından coşku ve takdirle izlendi.

Takı Tasarım Kulübü öğrencilerinin bir yıl boyunca el emekleri sergilendiğinde, adeta her birinin bir sanat eseri değerinde olduğu görüldü.

Drama öğrencilerinin gösterileri ise büyük beğeni topladı.

Okul Genel Müdürü Murat Kaya, Anadolu Lisesi ve Ortaokul Müdürü İrfan Yılmaz ve İlkokul Müdürü Merve Tan, emeği geçen öğretmen ve öğrencilere katılımından dolayı da velilere teşekkür ettiler.

17 Mayıs 2015 Kocaeli- Eğitim


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR