Muhtarlardan, Vali’ye teşekkür

İzmitli muhtarlar geride bıraktığımız ocak ayında Sanayi ve Ticaret Bakanı Nihat Ergün’le bir araya gelmelerini sağlayan Türkiye Muhtarlar Derneği Koc...

BÜYÜT

İzmitli muhtarlar geride bıraktığımız ocak ayında Sanayi ve Ticaret Bakanı Nihat Ergün’le bir araya gelmelerini sağlayan Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şube Başkanı Vedat Yoldaş’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şube Başkanı Vedat Yoldaş başkanlığındaki İzmitli köy ve mahalle muhtarları, Kocaeli Valisi Ercan Topaca’ya teşekkür ziyaretinde bulundu. Vali Yardımcısı Mustafa Ünlüsoy’un da hazır bulunduğu ziyarette muhtarlar Sanayi ve Ticaret Bakanı Nihat Ergün’le Ankara’da bir araya gelmelerini sağlayan Vali Topaca’ya teşekkür etti.

15 gün önce gerçekleşen ve köylerin ve köylülerin sorunlarının dile getirildiği toplantıda güzel sonuçlar elde edildiğine değinen muhtarlar, Bakan Ergün’e Torba Yasayla yeniden düzenleme getirilen muhtarların özlük hakları ile köy kanun tasarısı hakkında görüşlerini iletme imkanı bulduklarını söyledi. Görüşme hakkındaki düşüncelerini dile getiren Vedat Yoldaş ise yaptığımız toplantıdan güzel sonuçlar aldık. Gündemdeki Köydes Uygulaması ile son 5 yılda 6,5 milyar köylere ödenek verildi. Bunların kendi mahalle ve köyleri için daha sağlıklı çalışmalara imza atacaklarını biliyoruz” dedi.

17 Şubat 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR