Çokan, STK ziyaretlerine devam ediyor

AKP Kocaeli Milletvekili aday adayı Av. Halit Çokan, sivil toplum kuruluşu ziyaretlerine devam ediyor. Kocaeli İnsani Yardım Derneği (KİYAD) ve Genç...

BÜYÜT

AKP Kocaeli Milletvekili aday adayı Av. Halit Çokan, sivil toplum kuruluşu ziyaretlerine devam ediyor. Kocaeli İnsani Yardım Derneği (KİYAD) ve Genç Nesil Derneği’ni ayrı ayrı ziyaret eden Çokan, sivil toplumun kent hayatında çok önemli bir yer tuttuğunu söyledi.

 

İHH YÜZ AKIMIZ

İlk olarak Kocaeli İnsani Yardım Derneği’ni (KİYAD) ziyaret eden çokan, İHH’nın yaptığı hizmetlerle dünya mazlumlarının yüzünü güldürdüğünü ve Türkiye’nin yüz akı olduğunu söyledi. Çokan, “Bölge, din, dil, ırk ve mezhep ayrımı yapmaksızın yapılan yardımlar halkımızın gönül zenginliğini de ortaya koyuyor” dedi.

 

GENÇLİK ÇALIŞMALARI ÇOK ÖNEMLİ

Daha sonra Genç Nesil Derneği’ni ziyaret eden aday adayı Çokan, gençlerin yetişmesinin çok önemli olduğunu vurgulayarak yapılan çalışmaların önemine vurgu yaptı. Kendisinin de gençlik hareketlerinin içerisinde yetiştiğini belirten Çokan, bu amaca yönelik çalışmalar yapan STK’ların çoğalması gerektiğini dile getirdi.

 

YENİ KOCAELİ, YENİ TÜRKİYE

AKP’nin 2023, 2053 ve 2071 vizyonlarına uygun olarak yeni anayasa çalışmalarının başlayacağını vurgulayan Çokan, “Biz de bu çalışmalara destek vermek arzusundayız. Bu yüzden yeni Türkiye ve yeni Kocaeli diyoruz. Bu hedeflere varmak için tüm gücümüzle çalışacağımıza söz veriyoruz” ifadelerini kullandı.

11 Mart 2015 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR