Engelli Meclisi destek verecek

İlimizde bulunan engelliler ile ilgili sivil toplum örgütlerine ziyaretlerine ara vermeden devam eden Kocaeli Kent Konseyi Engelliler Meclisi Başkanı...

BÜYÜT

İlimizde bulunan engelliler ile ilgili sivil toplum örgütlerine ziyaretlerine ara vermeden devam eden Kocaeli Kent Konseyi Engelliler Meclisi Başkanı Mehmet Ata Doğan, yönetim kurulu üyelerinden Kocaeli Bedensel Engelliler Derneği Başkanı İsmet Arguç, GÖRSEM Kocaeli Şubesi Başkanı Dursun Karaman, Kandıra Engelliler Derneği Başkanı Mustafa Akşit, MET-DER Başkanı Nesrin Atar, Tamer Sakar ve Bülent Cengizhan eşliğinde, Kocaeli’de bulunan Görme Engelliler Spor Kulübü Derneği ve Çağdaş Engelliler Derneği'ni ziyaret ettiler.

GURUR DUYUYORUZ
Engellilerin spor etkinlikleri ve günlük yaşamda karşılaştığı sıkıntıların konuşulduğu toplantıda konuşan Engelliler Meclisi Başkanı Mehmet Ata Doğan, engelli kardeşlerimizin spor alanında göstermiş oldukları başarılardan gurur duyduklarını ve engellileri hayata bağlayan bu çalışmaların toplumsal dayanışma ile desteklenmesi gerektiğini belirtti.

DESTEK İSTEDİLER
Görme Engelliler Spor Kulübü Başkanı Vahit Turan, engellilerin spor aktivitelerini yapması için uygun spor komplekslerine ihtiyaç olduğunu ve başarı için herkesin desteğine ihtiyaçlarının olduğunu belirtti. Çağdaş Engelliler Derneği Başkanı Mustafa Danacı ise engellilerin ulaşımla ilgili yaşanan problemleri konusunda çalışma yapılmasını istedi.

27 Aralık 2012 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR