Pirelli’de görkemli çevre günü kutlaması

  5 Haziran Dünya Çevre Günü  nedeniyle Türk Pirelli’de görkemli  bir kutlama yapıldı.Türk Pirelili çalışanlarının oluşturduğu Türk Sanat Müziği koros...

 

5 Haziran Dünya Çevre Günü  nedeniyle Türk Pirelli’de görkemli  bir kutlama yapıldı.Türk Pirelili çalışanlarının oluşturduğu Türk Sanat Müziği korosu konser verdi.Fabrika Direktörü Hakan Yalnız yaptığı konuşmada, “Yaşanabilir, güzel ve temiz alanlar yaratmak,doğayı korumak ve çocularımıza armağan etmek hepimizin görevi. Bu sebeple Türk Pirelli olarak sürekli  temiz çevre ve doğa için çalışmalar yapıyoruz’’dedi.

ÖDÜL VERİLRİ

Konuşmalar sonrasında Türk Pirelli çalışanlarının oluşturduğu Türk Sanat müziği korosu konser verirken  katılımcılara ikramlarda bulunuldu. Ardından İnsan Kaynakları tarafından organize edilen Doğanın Renkleri yarışmasında dereceye giren Çetin Topçu, Gürbey Meteer, Koray Kayalı ve mansiyon ödülü alanlara Türk Pirelli  Fabrika Direktörü Hakan Yalnız, Endüstri İlişkiler Müdürü  Gence Saygun, Çevre ve İş Güvenliği Müdürü Can Alataş ve işyeri sendika temsilcileri tarafından verildi.

 

LASTİK BOYANDI

Önreri sistemi ve çalışması tanıtımından sonra en çok öneri veren Kadir İhtiyar ve dereceye  giren Ömer Can Aydın ve Murat Üstün’e  ödüllleri verildi.Daha sonra geri kazanımı simgeleyen ıskarta lastikler beyaza boyanıp üzerine resim figürleri yapıldı ve en son içlerine çicek ekildi.

06 Haziran 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR