Gençlik kampına Kocaeli'den yoğun katılım olacak

"Başka bir dünyanın mümkün olduğunu göstereceğiz! Doğayla, bilimle ve insanlığın ilerici değerleriyle haşır neşir bir 8 günde daha güçlü bir mücadele...

BÜYÜT

"Başka bir dünyanın mümkün olduğunu göstereceğiz! Doğayla, bilimle ve insanlığın ilerici değerleriyle haşır neşir bir 8 günde daha güçlü bir mücadelenin yollarını tartışacağız!" diyen gençler, 13. Gençlik Yaz Kampı'nda buluşmaya hazırlanıyor.

 

Kocaeli'den de her sene olduğu gibi otobüslerle kampa gitmeye hazırlanan gençler, bu sene İzmir/Dikili'de buluşmaya hazırlanıyor. 8-16 Ağustos tarihleri arasında Sotes Tatil Köyü'nde gerçekleşecek olan gençlik kampına ilimizden yüzlerce genç gidecek.

 

"BİRLİKTE ÜRETİP, BİRLİKTE ÖĞRENİP, BİRLİKTE TARTIŞACAĞIZ"

Yürüyüş Yolu üzerinde stant açarak kampı tanıtıcı broşürler dağıtan gençler, "Her milliyetten Türkiye gençliği özgür bir gelecek için buluşuyor! 'Özgürlük Gelecektir!' diyerek birlikte üreteceğiz, kolektif yaşayacağız" diyerek çalışmalarını sürdürüyor. Başta işçi ve emekçi ailelerinin çocuklarını gençlik kampı ile buluşturduklarını ifade Kamile Karakuş, "Üniversitede, lisede okuyan; atölyede, fabrikada çalışan veya işsiz olan bütün milliyetlerden Türkiye gençliği ile gelecekten çaldığımız bir 8 gün geçirmek için bu senede gençlik yaz kampımızda buluşmak için hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Kocaeli'de başta İzmit, Derince, Körfez ve Gebze ilçeleri olmak üzere hemen hemen her ilçesinden irtibatta olduğumuz arkadaşlarımız ile sayısı yüzleri bulan arkadaşlarımızla 7 Ağustos gecesi yola çıkacağız, Dikili'de hem birlikte üretip, birlikte tartışacak ve birlikte öğreneceğiz" diye konuştu.

12 Haziran 2015 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu mask
Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu

Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu mask
Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu
5 milyon emeklinin maaşı değişecek! mask
5 milyon emeklinin maaşı değişecek!
7.3 büyüklüğünde deprem! mask
7.3 büyüklüğünde deprem!
YHT, o kente de gidecek mask
YHT, o kente de gidecek
Düğünde oynarken kalp krizi geçirdi! mask
Düğünde oynarken kalp krizi geçirdi!

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR