KOTO zirvede toplandı

  Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) bünyesindeki komitelerin başkan ve üyeleri geçtiğimiz hafta sonu Kartepe Green Park Otel’de bir araya gelerek müşterek...

 

Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) bünyesindeki komitelerin başkan ve üyeleri geçtiğimiz hafta sonu Kartepe Green Park Otel’de bir araya gelerek müşterek komite toplantılarını gerçekleştirdi. İlk kez konaklamalı gerçekleştirilen komite toplantısında bir ilke daha imza atılarak üyelerin aileleri de davet edildi.

 

ÖZDAĞ DA KATILDI

Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Murat Özdağ’ın eşi Emine Özdağ ile birlikte katıldığı müşterek komite toplantısının ev sahipleri arasında Meclis Başkanı Bülent Karagöz, KOTO Genel Sekreteri Oktay Baltalı, Genel Sekreter Yardımcısı Figen Dilaver de vardı. KOTO Başkanı Murat Özdağ ve Meclis Başkanı Bülent Karagöz’ün açılış konuşmalarıyla başlarken, başkanlar 2 günün her açıdan verimli geçmesini temenni etti.

 

ALTERNATİF PROGRAMLAR

Organizasyonun ilk gününe Kartepe’yi tanıyarak başlayan komite üyeleri ve eşleri 3 kilometrelik bir parkurda doğa gezisine çıktı. Öğleden sonra ise seminerler dizisi programlandı. İlk seminerde kişisel gelişim uzmanı Sıtkı Aslanhan, “Aile içi iletişim, çocuğun başarısında anne-babanın rolü, eşler arası diyalog, bilinçli aile duyarlı gençlik, beşeri münasebetler” konularında bilgiler verdi. KOÜ’den Doç. Dr. Ümit Alnıaçık’ın marka ve itibar yönetimiyle ilgili konferansının ardından ise gün gala yemeği ile sona erdi.

 

AKTİF KOMİTELER İÇİN

ARAMA KONFERANSI

Müşterek komite toplantısının ikinci gününde ise arama konferansı tertiplendi. KOÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Oktay Koç ile yine KOÜ’den Doç. Dr. Ümit Alnıaçık toplantıyı yönetti. İstek ve şikayetlerini paylaşarak işe başlayan komite üyeleri daha sonra gruplara bölünerek öneri geliştirdi.

 

KOMİTELER ÇOK ÖNEMLİ

KOTO Başkanı Murat Özdağ da grup masalarını tek tek dolaşarak, görüş alışverişlerini yerinde dinledi. Komitelerin daha aktif hale gelmesi adına çeşitli öneriler getiren komiteler, yazıya döktükleri önerilerini oda yönetimine iletti. Komitelerin çalışmalarını çok önemsediklerini belirten Başkan Özdağ, alınan kararların hayata geçirilmesi noktasında ivedi kararlar alacaklarını da ekledi. KOTO müşterek komite toplantısı, oldukça verimli geçti.

27 Mayıs 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR