Çolakoğlu, BRG’de Kocaeli’yi temsil edecek

Balkan Rumeli Göçmenleri (BRG) Konfederasyonu’nun Bursa’da yapılan 3. olağan genel kurulunda Kocaeli’den Bal-Türk Genel Başkanı Bayram Çolakoğlu yönet...

BÜYÜT

Balkan Rumeli Göçmenleri (BRG) Konfederasyonu’nun Bursa’da yapılan 3. olağan genel kurulunda Kocaeli’den Bal-Türk Genel Başkanı Bayram Çolakoğlu yönetime seçildi.

Balkan Rumeli Göçmenleri Konfederasyonu (BRG) 3. olağan genel kurulu Bursa’da, Ördekli Kültür Merkezi’nde yapıldı. Açılış ve protokol konuşmaları ile başlayan genel kurula Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Bulgaristan Hak ve Özgürlükler Hareketi Genel Başkan Yardımcısı Ruşen Rıza, Burgaz Milletvekili Durhan Mustafa, MHP Genel Başkan Yardımcısı, aynı zamanda Bal-Göç üyesi olan Kırcaali doğumlu AKP Bursa İkinci Sıra Milletvekili Adayı Mustafa Öztürk, CHP Bursa İl Başkanı, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ve daha birçok konuk katıldı.

KOCAELİ TEMSİLİ
3. olağan genel kurulun divan başkanlığını eski meclis başkanı Ertuğrul Yalçınbayır yaptı. Hesapların ve faaliyet raporunun ibrasından sonra yeni yönetim seçimlerine geçildi. Turhan Gençoğlu başkanlığında tek liste ortaya çıkarken Balkan Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı Dr. Bayram Çolakoğlu da konfederasyon yönetim kuruluna seçildi. Çolakoğlu, yönetim kurulunda görev alırken, aynı zamanda Kocaeli’ni de temsil etmiş olacak. 15 gün sonra ilk yönetim kurulunun yapılıp görev dağılımının gerçekleştirilmesi bekleniyor.

07 Haziran 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR