‘Kertil Tekke Buluşması’ 3’üncü kez gerçekleştirildi

Çeşitli etkinliklerin yapıldığı programda İlker Kumral’ın kaleme aldığı ‘Fotoğrafa Adanmış Bir Yaşam- Fahri Seyrek’ de tanıtıldı.   ‘Biz İzmitiz’ Gr...

Çeşitli etkinliklerin yapıldığı programda İlker Kumral’ın kaleme aldığı ‘Fotoğrafa Adanmış Bir Yaşam- Fahri Seyrek’ de tanıtıldı.

 

‘Biz İzmitiz’ Grubu’nun kurucusu ve yöneticisi Hüseyin Erol tarafından bu yıl 3’üncü ‘Kertil Tekke Buluşması’ gerçekleştirildi. Yaklaşık 750 kişinin katıldığı Kertil Tekke meydanındaki program saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. İlker Kumral tarafından kaleme alınan ve Biz İzmitiz Grubu tarafından imece usulü finanse edilen ‘Fotoğrafa Adanmış Bir Yaşam- Fahri Seyrek’ isimli kitap da İzmitlilere tanıtıldı. Kitabın imza gününün ise önümüzdeki sonbaharda yapılacağı duyuruldu.

 

ice333-006.jpg

 

PİŞMANİYE ÇEKİLDİ

ice22-011.jpg

 

Programda hazır bulunan İlker Kumral katılımcılara kitap hakkında bilgi verdi. Katılımcılara eski İzmit Park Fırınının yağlı halkaları ve açmaları, İzmit simidi ve kaşarı dağıtıldı. Tüm üyeler ve Kocaelispor Başkanı Bahri Yavuz ile birlikte pişmaniye çekilerek pişmaniyeler taze taze dağıtıldı. Programın ilerleyen saatlerinde Esen Danyer, kanun sanatçısı Ayşegül Altınoğlu ve tefte Füsun Bayraktar Türk sanat müziği dinletisi gerçekleştirdi. 

30 Mayıs 2016 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR