Yeşilay’dan Babalar Günü mesajı

Bu yıl 21 Haziran günü kutlanan “Babalar Günü” mesajında Şahin “Evlatlar için güvenli bir liman olan babalarımız, fedakârlık ve umut demektir. Onlar...

BÜYÜT

Bu yıl 21 Haziran günü kutlanan “Babalar Günü” mesajında Şahin “Evlatlar için güvenli bir liman olan babalarımız, fedakârlık ve umut demektir. Onlar hayatımızda idealize ettiğimiz, davranışları ve fikirleri ile örnek aldığımız gölgesinde büyüdüğümüz çınarlardır.

Nesillerin ve toplumunun geleceğinde yapı taşı olan babalarımızın ruh ve beden sağlığı bizim için çok değerli. Bunun için de dirayetli, sağlığı tehdit edici her türlü zararlı alışkanlıktan uzak duran, spor yapan ve bağımlılık konusunda bilinçli geleceğin babalarının yetişmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Onlar geleceğimizi aydınlatan sönmeyen ışığımız. Bütün babalarımızın da bu sorumlulukla hareket etmelerini, kendileri ve evlatları için sağlıklarına dikkat ederek, her türlü bağımlılıktan uzak durmalarını gönülden temenni ediyorum.

Bana göre kelimelerle anlatılamayan fedakârlık ve karşılıksız sevginin karşılığı olan bütün babalarımızın Babalar Gününü kutluyorum. Hepsine sağlık, sıhhat ve huzur dolu mutlu yarınlar diliyorum” dedi.

21 Haziran 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR