Gölcük Belediyesi çevre temizliğine önem veriyor

Gölcük Belediyesi ilçe genelinde sürdürdüğü yoğun temizlik çalışmalarının daha sağlıklı yürütülmesi için önceliği çevre temizliği olmak üzere Gölcük...

BÜYÜT

Gölcük Belediyesi ilçe genelinde sürdürdüğü yoğun temizlik çalışmalarının daha sağlıklı yürütülmesi için önceliği çevre temizliği olmak üzere Gölcük Belediyesi Temizlik işleri müdürlüğü, Fen işleri müdürlüğü ve Park Bahçeler müdürlüğü olmak üzere Mevsimlik işçi olarak 50 personel takviyesi gerçekleştirdi.

 

Gölcük Belediyesi ve İşkur Kocaeli İl Müdürlüğü arasında yapılan Protokol ile Toplum yararına adlı proje kapsamında 8 ay süresince çalıştırılmak üzere 3 ayrı birim için takviye personel aldı. Bu personellerin daha çok Temizlik İşleri Müdürlüğünde İlçenin çevre temizliği ihtiyaçları konusunda ağırlıklı olarak görev yapacağı belirtildi.

 

Gölcük Belediyesi bu protokol ile Mevsimlik 50 işçiyi 8 Ekim 2014- 15 Haziran 2015 tarihleri arasında Gölcük Belediyesi Temizlik işleri müdürlüğü, Fen işleri müdürlüğü ve Park Bahçeler müdürlüğünde çalıştıracak.

 

Mevsimlik işçiler Birim Müdürlüklerinde Mahallelere göre ekipler oluşturularak çalıştırılacak. Bu proje ile Mahallelerdeki temizlik konusundaki yoğunluğun daha sağlıklı bir şekilde çözüme kavuşturulması sağlanılmış olunacak.

08 Ekim 2014 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu mask
Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu

Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu mask
Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu
5 milyon emeklinin maaşı değişecek! mask
5 milyon emeklinin maaşı değişecek!
7.3 büyüklüğünde deprem! mask
7.3 büyüklüğünde deprem!
YHT, o kente de gidecek mask
YHT, o kente de gidecek
Posco eleman alacak mask
Posco eleman alacak

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR