Akmis’ten 25 bin lira bağış

Vali Hasan Basri Güzeloğlu, dün kentte faaliyet gösteren bazı kurum ve kuruluşları makamında ağırladı. Güzeloğlu, AKMİS Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ru...

Vali Hasan Basri Güzeloğlu, dün kentte faaliyet gösteren bazı kurum ve kuruluşları makamında ağırladı. Güzeloğlu, AKMİS Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ruhi Karaalp ile Yönetim Kurulu Üyesi Ümit Karaalp, Hizmet-İş Şube Başkanı İdris Ersoy ve yönetimi, Çelik-İş Şube Başkanı Erdal Yaldız, Öz-İş İl Başkanı Ramazan Çetin, Liman-İş Şube Başkanı Ahmet Ergül, İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Tolga Ok ve yönetimi ile bir araya geldi.

 

AKMİS 25 BİN TL DESTEK

Vali’ye ilk ziyareti gerçekleştiren Akmis Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ruhi Karaalp, 15 Temmuz şehitlerinin yakınları için başlatılan destek kampanyasına destek verdi. 24 Eylül’de İzmit’te düzenlenen kick box organizasyonunda elde edilen 25 bin lirayı şehit ve gazilerin yakınları için açılan hesaba yatırdıklarını dile getiren Karaalp, “Ülkemiz sonsuza kadar yaşayacaktır. Milletimiz bağımsızlık mücadelesini 15 Temmuz akşamı göstermiştir” dedi.

 

“EN FAZLA DESTEK VEREN İLLERDEN BİRİYİZ”

15 Temmuz şehitleri ve gazilerin yakınlarına sağlanan destek nedeniyle konuklarına teşekkür eden Vali Güzeloğlu ise, Her zaman bir ve diri olacağız. 15 Temmuz şehit ve gazilerine yönelik açılan hesaba en fazla destek veren iller arasındayız. Biz bir ve birlikte olduğumuz sürece Türkiye Cumhuriyeti var olmaya devam edecektir” açıklamasında bulundu.

 

KARŞI OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Vali Güzeloğlu’nu daha sonra Hizmet-İş Şube Başkanı İdris Ersoy, Çelik-İş Şube Başkanı Erdal Yaldız, Öz-İş İl Başkanı Ramazan Çetins ve Liman-İş Şube Sekreteri Ahmet Ergül’ü konuk etti. Şube başkanlarından Ersoy, “Sendika olarak her türlü antidemokratik uygulamalara karşı olduk. Bu direnişimiz devam edecek” ifadelerini kullandı.

 

ŞEHİDİMİZ VAR

15 Temmuz darbe girişimine milletin dur dediğini dile getiren Vali Hasan Basri Güzeloğlu ise, şehit ve gazileri rahmetle andığını dile getirdi. Kocaeli’den de bir şehidin bulunduğunu dile getiren Güzeloğlu, “Şehidimiz Ordu’da toprağa verilecek. Kendisine Allah’tan rahmet geride kalan ailesine başsağlığı diliyorum. En büyük zenginliğimiz birlik ve beraberliğimizdir” açıklamasında bulundu.

 

MESLEK ODALARININ ÖNEMİ

Güzeloğlu’na son ziyaret ise İnşaat Mühendisleri Odası Şube Başkanı Tolga Ok ve yönetimi tarafından yapıldı. Ziyarette konuşan Oda Başkanı Ok, darbe girişimine karşı 2 bin 500 üyeleri ile alanlarda olduklarını dile getirdi. Meslek odalarının önemine vurgu yapan Vali Güzeloğlu ise, “Milletimizin duruşu bizlere güven vermektedir. Sorumlularına adalet en ağır cezayı verecektir. Ülkemizin gelişmesinde meslek odalarına büyük sorumluluk düşmektedir” dedi. Serkan BORLAK

05 Ekim 2016 Kocaeli- Ekonomi


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

02

izmitli - izmit halkını kazıklamaya devam edeceğiz ? cengiz topele en büyük engel biz olacağız. 25 bintl kazandıklarımızın yanında ne ki ?

Yanıtla . 0Beğen 05 Ekim 16:23
01

mehmet - Bağış yapsınlar ama birde hava alanına ulaşım ücretini düşürsünler yani resmen soygun 25 tl bu ne kardeşim.

Yanıtla . 0Beğen 05 Ekim 16:23
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR