Araç muayenesinde artık randevu şart

TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonlarının sadece randevu ile hizmet veren istasyonlarına 5 Mayıs’tan itibaren Kocaeli Köseköy İstasyonu da dahil oldu. Sade...

TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonlarının sadece randevu ile hizmet veren istasyonlarına 5 Mayıs’tan itibaren Kocaeli Köseköy İstasyonu da dahil oldu. Sadece randevu ile hizmet veren istasyonlarda muayene taleplerinin hafta ve gün içine eşit şekilde dağılması mümkün oluyor ve bu şekilde araç kullanıcıları istasyonda daha az bekliyor.

 

VERİM ALINDI

Randevusuz araç kabulünün yapılmadığı bu sistem, uygulandığı diğer tüm illerde müşteri memnuniyeti sağladığından, Kocaeli Köseköy İstasyonu’nda da hayata geçirilecek. İlimizde faaliyet gösteren Gebze ve Gölcük İstasyonları’nda hem randevulu hem de randevusuz hizmet verilmeye devam edilecek.

 

RANDEVULAR NASIL ALINIYOR?

Randevu sisteminde, araç kullanıcıları www.tuvturk.com.tr adresinden ücretsiz olarak gerekli bilgileri eksiksiz doldurup istasyon yoğunluğuna göre talep ettikleri gün, saat aralığı için randevularını alabiliyor. Ayrıca randevular, 0 850 222 88 88 numaralı TÜVTÜRK Çağrı Merkezi’nden veya istasyonlara gelerek randevu stantlarından da ücretsiz alınabiliyor.

09 Mayıs 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR