Sarıhan“Kente değer katacağız”

        Kocaeli’nin ilk ve tek termal oteli olma özelliğini taşıyan The Ness Hotel’de yeni dönem başladı. El Ko Şirketler Grubu’nun devraldı The Ness...

 

 

 

 

Kocaeli’nin ilk ve tek termal oteli olma özelliğini taşıyan The Ness Hotel’de yeni dönem başladı. El Ko Şirketler Grubu’nun devraldı The Ness Hotel, yeni döneme başladı. Oteli, El Ko Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Talat Köse’nin kız kardeşi Hicran Sarıhan yönetecek.

 

FABRİKALARIMIZ VAR

Otelin yeni yöneticisi El Ko Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Hicran Sarıhan, grup olarak elektrikte Türkiye’nin 3 büyük şirketinden biri olduklarını belirterek, “Ankara ve Manisa’da fabrikalarımız var. Ortadoğu ve birçok ülkeye ihracat yapıyoruz” dedi.

 

SICAK SUYA İLGİ VAR

Turizm sektöründe yeni olduklarını da sözlerine ekleyen belirten Sarıhan, The Ness Hotel’de sağlık turizmine ivme kazandırmak istediklerini söyledi. Sıcak suya yurtdışından, özellikle de İskandinav ülkelerinden çok talebin olduğunu hatırlatan Sarıhan, “Ben inanıyorum ki, Kocaeli halkı da bize destek verecek. Kente bir değer katacağız” ifadelerini kullandı.

 

AYNI KADROYLA DEVAM

El Ko Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Hicran Sarıhan, yaklaşık 20 gün önce faaliyete geçtiklerini belirterek, “Şirketimizin merkezi Ankara’da. Zaman zaman geldim sonra Ankara’ya geri döndüm. Ama artık buradayım” dedi. Kadroda değişiklik yapılmadığını dile getiren Sarıhan, “Biz ekip çalışmasına çok önem veriyoruz. Ekibimiz de çok iyi ve aynı ekiple yola devam edeceğiz. İşinin hakkını veren herkesle çalışacağız” diye konuştu.

 

TANITIM YAPMAK LAZIM

The Ness Hotel’e ilaveler yapılacağını da duyuran Hicran Sarıhan, sosyal ve spor alanlarının yapılacağını söyledi. 9 Mayıs Cuma gününden itibaren her cuma Türkan Kandıralı ile bir fasıl programının başlayacağını ifade eden Sarıhan, “Elimizden geldiğince yenilikler yapacağız” dedi. Kocaeli’nin turizme çok elverişli bir kent olduğunu da belirten Hicran Sarıhan, “Şehirde sanayi gelişmiş. Turizm ikinci planda kalmış. Çok iyi bir tanıtım yapmamız gerekiyor” diye konuştu.

 

THE NESS, 1 NUMARA OLACAK

Türkiye’nin birçok bölgesinde önemli sıcak su kaynaklarının bulunduğunu belirten Hicran Sarıhan, kendilerine bir söz verdiklerini dile getirerek, “The Ness Hotel, Kocaeli’de ve Türkiye’de bir numara olacak” dedi. Çıktıkları bu önemli yolda tüm Kocaeli’yi yanlarında görmek istediklerini ifade eden Sarıhan, “The Ness ailesi olarak kapımız herkese açık” diyerek sözlerini noktaladı. 

08 Mayıs 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

01

Elkozede - Diğer şirketleri gibi bu da battı. Geçmiş olsun.

Yanıtla . 0Beğen 08 Mayıs 12:11
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR