FEN İŞLERİ TEKNİK PERSONELİNE EĞİTİM

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı personeline son teknolojik değişiklik ve gelişmelerle alakalı eğitim verildi. Büyükşehir Genel Koord...

BÜYÜT

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı personeline son teknolojik değişiklik ve gelişmelerle alakalı eğitim verildi. Büyükşehir Genel Koordinatörü Adnan Bilgiç ve Genel Sekreter Yardımcısı Ercan Yazıcı’nın da bulunduğu eğitimde soğuk asfalt ve bitümlü karışımlarda yenilenen teknolojiler hakkında bilgiler verildi.

TEKNOLOJİK GELİŞMELER
Büyükşehir Belediyesi personeline yönelik eğitim çalışmaları sürüyor. Bu kapsamda Fen İşleri Daire Başkanlığı teknik personeli son teknolojik gelişmelerle alakalı eğitim aldı. Eğitime Büyükşehir Genel Koordinatörü Adnan Bilgiç ve Genel Sekreter Yardımcısı Ercan Yazıcı, Fen İşleri Daire Başkanı Mustafa Altay, Yol Koordinatörü Hasan Güzel, şube müdürleri ve teknik personel katıldı.

ÖNEMLİ BİLGİLER VERİLDİ
Antikkapı Toplantı Salonu’nda gerçekleşen eğitimde daha sağlam ve ekonomikliğin yanında sürüş güvenliğini de artıran sistem ve uygulamalar hakkında bilgiler verildi. Köy yollarında ve grup yollarında uygulanan soğuk asfalt ve bitümlü karışımlar konusunda teknolojik yeniliklerin anlatıldığı eğitimde soğuk asfalt ve bitümlü karışımlarda yenilenen teknolojiler hakkında katılımcılara önemli bilgiler sunuldu.

19 Haziran 2012 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR