AK Parti 10&'uncu yaşını 81 ilde kutlayacak İlimizde iftar yemeği verilecek

AK Parti 10'uncu yaşını 81 ilde düzenlenecek etkinliklerle kutlayacak. 14 Ağustos tarihinde 10. yaşına girecek olan AK Parti, alınan karar doğrultusun...

BÜYÜT

AK Parti 10'uncu yaşını 81 ilde düzenlenecek etkinliklerle kutlayacak. 14 Ağustos tarihinde 10. yaşına girecek olan AK Parti, alınan karar doğrultusunda 10. yılı 81 ilde düzenlenecek panel, konferans ve kutlama programlarıyla kutlayacak.

Vatandaşlara açık olacak programlarda, AK Parti'nin 2023 vizyonu anlatılacak. AK Parti Genel Merkezi tarafından düzenlenecek programa, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın da katılması bekleniyor.

Kurulduğu tarihten kısa süre sonra iktidara gelen AK Parti, 10 yıl içerisine 2 yerel, 3 genel ve 2 referandum başarısı sığdırdı. Partinin kuruluş yıldönümü dolayısıyla basın organları ve ilan panolarında AK Parti'nin hizmetleri anlatılacak.

AK Parti'nin şölenli yaş günü kutlaması, 2'nci kuruluş yıldönümünde Bilkent Otel'de gerçekleştirildi. Daha sonraki yıllarda kutlamalar düşük yoğunluklu gerçekleştirildi. AK Parti'nin 2008 yılındaki yaş günü parti hakkında açılan kapatma davasından dolayı gerçekleşmemişti.

AK Parti, 2008'de kuruluş yıldönümü kutlamalarını 10, 15 ve 20'nci yıllarda yani 5 yılda bir yapma kararı almıştı. Bunun yerine tüm illerde küçük çaplı tören, panel ve iftar programları yapılacak.


AK Parti Kocaeli İl Başkanlığı'nın 7 Ağustos'ta yapmayı planladığı teşkilat iftarı, 14 Ağustos tarihine ertelendi. AK Parti Kocaeli İl Başkanlığı'nın ev sahipliğini yapacağı teşkilat iftarının, AK Parti'nin 10. Kuruluş Yıldönümü dolayısıyla 14 Ağustos'a ertelendi. İl Başkanı Mahmut Civelek, o günlerde kutsal topraklarda olacağından iftar programına katılamayacak.

02 Ağustos 2011 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR