Vali Güzeloğlu'na hoşgeldin ziyaretleri devam ediyor

MÜFTÜLERDEN ZİYARET İl Müftüsü Mehmet Sönmezoğlu ve 12 ilçe müftüsü, Vali Hasan Basri Güzeloğlu’na hoş geldiniz ziyaretinde bulundular. İl Müftüs...

MÜFTÜLERDEN ZİYARET

muftuler.jpg

İl Müftüsü Mehmet Sönmezoğlu ve 12 ilçe müftüsü, Vali Hasan Basri Güzeloğlu’na hoş geldiniz ziyaretinde bulundular.

İl Müftüsü Mehmet Sönmezoğlu ve ilçe müftüleri, Vali Hasan Basri Güzeloğlu’na yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulunarak, Diyanet İşleri Başkanlığının “Hadislerle İslam” isimli yayınlarını takdim ettiler.

Vali Güzeloğlu ise, “Müftülüklerimizin, toplumumuzu dini konularda aydınlatan. İnsanları birbirine bağlayan sorumlu bir görevleri vardır” diyerek, müftülerimizin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve kendilerine çalışmalarında başarılar diledi.

 

WELLBORN OTEL YÖNETİM KURULU BAŞKANI HALUK ULUSOY’DAN ZİYARET

ulusoy.jpg

Wellborn Otelinin Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Ulusoy ve Genel Müdür Sinan Tepeçalı, Vali Hasan Basri Güzeloğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, otel faaliyetleri ile ilgili bilgi sundular.

Vali Güzeloğlu ise, Wellborn Otel Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Ulusoy ve Genel Müdür Sinan Tepeçalı’ya ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, teşekkür etti.

 

TOSB YÖNETİMİNDEN ZİYARET

zeytin.jpg

Otomotiv Yan Sanayi İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Çiftçi, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Alper Kanca, Bölge Müdürü Fuat Günel ile yönetim kurulu üyesi Ayhan Zeytinoğlu, Vali Hasan Basri Güzeloğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, Organize Sanayi Bölgesi ile ilgili bilgi sundular.

Vali Güzeloğlu ise TOSB yönetiminin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, çalışmalarında başarılar diledi ve nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür etti.

 

ÖZEL KONAK HASTANESİ YÖNETİMİNDEN ZİYARET

konak-002.jpg

Özel Konak Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Bünyamin Dal, İdari Müdür Hüseyin Temoçin ve Yönetim kurulu üyeleri Dr. Kazım Gündoğdu ile Dr. Metin Göklü, Vali Hasan Basri Güzeloğlu’na nezaket ziyaretinde bulundular.

Dr. Bünyamin Dal, Valiye Özel Konak Hastanesi hakkında bilgi sunumunda bulunarak, yeni görevinin hayırlı olması dileklerini iletti.

 

THE NESS OTEL YÖNETİMİNDEN ZİYARET

ness.jpg

The Ness Otel Genel Müdürü Can Cengiz ve Yönetim Kurulu Üyesi Hicran Saruhan, Vali Hasan Basri Güzeloğlu’na ziyarette bulunarak, yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulundular.

The Ness Otel Genel Müdür Can Cengiz ve Yönetim Kurulu Üyesi Hicran Saruhan otel faaliyetleri ile ilgili bilgi sunumunda bulundular.

Vali Güzeloğlu, The Ness Otel Genel Müdür Can Cengiz ve Yönetim Kurulu Üyesi  Hicran Saruhan’a, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, çalışmalarında başarılar diledi.

 

GÖRME ENGELLİLER DAYANIŞMA DERNEĞİ’NDEN ZİYARET

gorme.jpg

Görme Engelliler Dayanışma Derneği Kocaeli Şube Başkanı Dursun Karaman ve yönetim kurulu üyeleri Hüseyin Akyol, Hüseyin, Batan, Recep Açıkgöz ile Hasan Akbal, Vali Hasan Basri Güzeloğlu’na ziyarette bulunarak, yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulundular.

Görme Engelliler Dayanışma Derneği Kocaeli Şube Başkanı Dursun Karaman, dernek çalışmaları ve görme engellilerin sorunları hakkında  Valiye bilgi sunarak, sıcak karşılamasından dolayı teşekkür etti.

Vali Güzeloğlu ise “İlimizdeki engelli vatandaşlarımızın sorunlarının giderilmesi ve onların yaşam standartlarının yükseltilmesi için elimizden gelen gayreti sarf edeceğiz. Engelli vatandaşlarımızın mutluluğu bizimde mutluluğumuzdur” diyerek Görme Engelliler Dayanışma Derneği Kocaeli Şube Başkanı Dursun Karaman ve yönetim kurulu üyelerine, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 

ÖZEL CİHAN HASTANESİNDEN ZİYARET

ozel.jpg

Özel Cihan Hastanesi ortaklarından Hüseyin Gezer, Genel Müdür Dr. Uğur Doğan ve Yönetim Kurulu Üyesi Sami Aydın, Vali Hasan Basri Güzeloğlu’na ziyarette bulunarak, yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulundular.

Özel Cihan Hastanesi yöneticileri; “Hastanenin Bekirpaşa bölgesinde 9.000 m2 kapalı alana sahip olduğunu, 17 Mayıs 2013 tarihinden itibaren hizmette olduklarını, hastanede 44 Hekim, 2 Diş Hekimi, 2 Eczacı, 2 Serbest Meslek sahibi olmak üzere toplam 50 ortağı bulunduğunu ve Türkiye' de Hekim ağırlıklı kurulan ender hastanelerden biri konumunda olduğu” bilgilerinin sunumunda bulundular.

Vali Güzeloğlu, Özel Cihan Hastanesi yönetimine ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, çalışmalarında başarılar diledi.

 

SAR-CAM VE SOYLU BETON’DAN, ZİYARET

sar.jpg

Sar-Cam sahiplerinden Mehmet Sarısüleyman ile Soylu Beton firması sahibi Mustafa Soyer, Vali Hasan Basri Güzeloğlu’na ziyarette bulunarak, yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulundular.

Sar-Cam sahiplerinden Mehmet Sarısüleyman ile Soylu Beton firması sahibi Mustafa Soyer, Vali GÜZELOĞLU’na şirketleri ile ilgili bilgi sunumunda bulundular.

Vali Güzeloğlu; Mehmet Sarısüleyman ile Mustafa Soyer’e ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, teşekkür etti.

 

BİLİM, SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANI FİKRİ IŞIK ve MİLLİ SAVUNMA BAKANI İSMET YILDIZ’DAN ZİYARET

zi.jpg

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık ve Milli Savunma Bakanı İsmet Yıldız, şehitlerimiz için düzenlenen törenin ardından Vali Hasan Basri Güzeloğlu’nu makamında ziyaret ederek, yeni görevinde hayırlı olması dileklerinde bulundular.

Vali Güzeloğlu ve Yardımcıları; Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık ve Milli Savunma Bakanı İsmet Yıldız’ı Valilik tören alalında karşıladılar.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İl Emniyet Müdürü Levent Yarımel ve İl Jandarma Alay Komutanı J. Albay Mehmet Karadeniz’in de eşlik ettiği ziyarette; Bakanlar ilk olarak Valilik Şeref defterini imzalayarak, Valilik makamında bir süre sohbet ettiler.

14 Ekim 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR