Okul ve Cami önlerinde Seyyar satıcılar satış yapamayacak

Zabıta Müdürlüğü ekipleri İlçe genelindeki Okul ve Cami önlerinde satış yapan Seyyar satıcıları denetleyerek gelişi güzel ,tretuvarları işgal ederek...

BÜYÜT

Zabıta Müdürlüğü ekipleri İlçe genelindeki Okul ve Cami önlerinde satış yapan Seyyar satıcıları denetleyerek gelişi güzel ,tretuvarları işgal ederek satış yapmalarına izin vermiyor.

 

Belediye Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Okul ve Cami önlerinde Seyyar satıcıların tazgah açmalarını önleme anlamında yapılan çalışmalarına devam ediyor.Seyyar satıcıların zaman zaman bölge dışından da gelerek almış oldukları çeşitli bozuk malları,çok uygun fiyata satış yaparak, Vatandaşları kandırmak ve bozuk malları geri vermesinin mümkün olmadığından  İlçedeki Esnaflara da bu yönde  zarar vermesinden dolayı,Seyyar satıcıları caydırma amacıyla işlem yapılmakta.

 

Bu konuda gerekli yasal işlemler yapılırken, gerektiren durumlarda Seyyar satıcıların mallarına ve aracına el konulmakta. Yapılan çalışmaların artarak devam edeceği Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından belirtilirken, yapılan uyarılara rağmen satış yapmaya devam eden Seyyar satıcıların zor duruma düşmemeleri için illegal satış yapmalarına asla izin verilmeyeceği ifade edildi.

10 Aralık 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR