Dilovası Belediyesi’nde çalışacak 60 geçici işçi belirlendi

Dilovası Belediyesi bünyesinde çalışacak geçici 60 işçi için kura çekimi yapıldı. Kurada ismi çıkan işçiler, park ve bahçeler müdürlüğü bünyesinde çal...

BÜYÜT

Dilovası Belediyesi bünyesinde çalışacak geçici 60 işçi için kura çekimi yapıldı. Kurada ismi çıkan işçiler, park ve bahçeler müdürlüğü bünyesinde çalışacak.

Türkiye İş ve İşçi Bulma Kurumu (İŞKUR) ile Dilovası Belediyesi arasında imzalanan protokol gereği, toplum yararına çalışacak 60 geçici işçi, Dilovası Belediyesi Düğün Salonu’nda noter huzurunda yapılan kura çekimi ile belirlendi. 60 kişilik iş için başvuru yapan 102 kişiden 30 kişi ise yedek geçici işçi olarak seçildi. Kura çekimine, Dilovası Belediye Başkan Yardımcısı Av. Kemal Memiş, İŞKUR İş Danışmanı Hamdi Gürbüzoğlu ile Dilovası Noteri Fatma Tok ile iş başvurusunda bulunan kişiler katıldı. Kura çekimi ile belirlenen 60 geçici işçi ve 30 yedek işçi, Belediye Fen İşleri ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü bünyesinde çalıştırılacak.

6 AY ÇALIŞACAKLAR
Dilovası Belediyesi Başkan Yardımcısı Av. Kemal Memiş, yaptığı konuşmada, Toplum Yararına Çalışma Programı Projesi kapsamında, daha önce de 6 aylık eleman çalıştırıldığını söyledi. Av. Kemal Memiş, Belediyemiz bünyesinde 6 ay süreyle, istihdam edilecek olan bu kişiler kış şartlarında kısa bir süre de olsa çalışma imkanı bulacaklar. Burada isimleri belirlenen kişiler, belediyemizin Park Bahçeler ile Fen işleri Müdürlüğü'nde çalışacaklar. İnşallah devletimiz daha büyük imkanlar sağlar, daha geniş iş imkanı bulurlar, bu işin arkası gelir diye umuyoruz, böyle bir şey bekliyoruz diye konuştu.

02 Mart 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR