Kültür ve Basın Yayın Müdürleri Kartepe’de buluştu

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı öncülüğünde büyükşehir ve ilçe belediyelerin Kültür ve Basın Yayın müdürleri Şu...

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı öncülüğünde büyükşehir ve ilçe belediyelerin Kültür ve Basın Yayın müdürleri Şubat ayı toplantısı Kartepe Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleştirildi. The Green Park Otel’deki aylık toplantıda Kartepe Belediyesi adına Belediye Başkan Yardımcısı Murat Sabri Çakır, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mehmet Ay ile Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Deniz Dalgıç, KBB Daire Başkanı Dr. Ali Yeşildal, İl Kültür Turizm Müdürü Mehmet Kesen’ ve ilçe belediye müdürlerini Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez adına konuk etti.

 

Müdürler toplantıda; Marka Kentler arasında yer almaya aday olan Kocaeli’de Kültür ve Tanıtım Vizyonu Belirleme Çalıştayı yapılması, bu yıl 100. Yılı kutlanacak olan Çanakkale Haftası hazırlıkları ve etkinlikleri, 16-21 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek 7. Kitap Fuarı hazırlıkları konularında görüş alış verişinde bulundular.

 

Kültür ve sanat alanında yapılan proje ve etkinliklerin yanı sıra birlik ve beraberliğimizin pekiştirilmesi amacıyla bu tür toplantıları çok önemsediğini belirten Daire Başkanı Dr. Ali Yeşildal, “Yoğun tempomuzun içinde herkesin enerjisinden ve zamanından ayırarak toplantılarımıza katılmasını önemli buluyorum, bir sonraki toplantımız Kandıra Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleşecek. Kandıra da buluşmak üzere herkese çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” dedi.

 

“Kartepe’nin Renklerini Keşfedin” temalı tanıtım ile konuklarını en iyi şekilde ağırlayan Kartepe Belediyesi’ne ev sahipliği için teşekkür eden müdürler birlik ve beraberlik içinde uyumlu çalışmalarda bulunmaktan duydukları memnuniyeti de ifade ettiler.

03 Mart 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR