Gölcük Devlet Hastanesi personeline seminer verildi

Gölcük Devlet Hastanesi personeline iletişim ve diksiyon konulu seminer verildi. Seminere konuşmacı olarak Kocaeli Üniversitesi Öğretim görevlisi Ahme...

BÜYÜT

Gölcük Devlet Hastanesi personeline iletişim ve diksiyon konulu seminer verildi. Seminere konuşmacı olarak Kocaeli Üniversitesi Öğretim görevlisi Ahmet Kutluhan Aydoğar katıldı.

Gölcük Devlet Hastanesi Toplantı Salonu’nda yapılan seminer öncesinde bir konuşma yapan
Gölcük Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Ahmet Sarıışık, “Toplumumuzun en önemli ihtiyaçlardan biri iletişim. Hastanemizden hizmet almaya gelen hasta ve refakatçi sayısı günde yaklaşık 4000 kişi civarındadır.


DAHA İYİ İLETİŞİM
Bu süreçte personelimiz ile hasta ve refakatçiler arasında karşılıklı konuşmaya dayalı iletişim olmaktadır. Hasta ve yakınlarının isteklerini arz ettikleri bilgiler iyi iletişim kurularak anlaşılır hale gelmektedir. Bu yönde planlamalarımız doğrultusunda iletişim ve diksiyon konularında bir seminer düzenledik. Katılımlarından dolayı Kocaeli Üniversitesi Öğretim görevlisi Ahmet Kutluhan Aydoğar hocamıza teşekkür ediyorum” dedi.

ÇİÇEK VERDİLER
Yoğun katılımın sağlanıldığı programda etkili ve güzel konuşma, iletişim, göz teması ve ses nasıl kullanılır konu başlıkların da hastanede görev yapan personele seminer verildi.
Seminere katılan hastane personeli seminer programlarının devamını istediler.
Seminer sonunda Kocaeli Üniversitesi Öğretim görevlisi Ahmet Kutluhan Aydoğar’a Başhekim yrd. Opr. Dr. Coşkun Gürel, çiçek takdim ederek hastane yönetimi adına teşekkür etti.

30 Ocak 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR