Başkan, TDBB’nin toplantısına katılacak

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, TDBB’nin Afyonkarahisar’da düzenleyeceği değerlendirme toplantısına katılacak. TDBB’nin ‘’Ü...

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, TDBB’nin Afyonkarahisar’da düzenleyeceği değerlendirme toplantısına katılacak. TDBB’nin ‘’Üye Belediye Başkanları Buluşması ve Değerlendirme Toplantısı’’, 17-19 Şubat tarihleri arasında yapılacak.

TÜRK DÜNYASI BELEDİYELER BİRLİĞİ
Türk Dünyası Belediyeler Birliği(TDBB)’ne üye belediye başkanları, Afyonkarahisar’da bir araya geliyor. 17-19 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek programa yurtiçi ve yurtdışından çok sayıda belediye başkanı davet edildi. Etkinlikte birliğin çalışmaları değerlendirilecek. 2012 yılında gerçekleştirilmesi planlanan faaliyetlerin de ele alınacağı toplantıda 3. Avrasya Yerel Yönetimler Kongresi’nin ön görüşmeleri yapılacak.

BELEDİYE BAŞKANLARI BULUŞUYOR
Birlik Başkanlığını AK Parti Denizli Milletvekili Nihat Zeybekci’nin üstlendiği TDBB’nin toplantısında Başkan Karaosmanoğlu da hazır bulunacak. Belediye başkanları buluşmasında belediyeler için bilişim çözümleri gündeme gelecek. Bu konuda üye başkanlara çözüm uygulamaları aktarılacak. Elektronik yazışma, e-imza, dijital arşivleme toplantının başlıkları arasında yer alacak. TDBB’nin 16 ayrı ülkeden binin üzerinde üyesi bulunuyor.

17 Şubat 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR